Smokin Modası

Smokin Modası

Bir smokin erkek abiyeler yüksekliği olarak kabul edilir, ve onlar smokin farklı türleri hakkında bilmek, eskiden daha az yaygın iken bir adam birini giymeyi planlıyor zaman yararlı olabilir..30-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizFarklı smokin farklı durumlar için tasarlanmış ve abiyeler giyerken uygun giyinmiş olmak önemlidir vardır. Smokin kumaş en sık uzun siyah ile ilişkili iken, resmi elbise de içerir frak kuşağı , papyonu ve eşleştirme pantolon. Kıyafet tüm bölümlerini koordine etkilemek için belli bir pürüzsüz, parlak bir görünüm verecektir.

Smokin temel kategoride bir dizi içine düşmek. İlk kıyafeti giyilecek bu süre boyunca günün saati, ve ilgili formalite seviyesidir. Yaka stilleri de smokin farklı değişir ve formalite düzeyine bağlı olarak, bir stil bir daha uygun olabilir. Kruvaze smokin çok resmi durumlar için rezerve ederken tek göğüslü smokin, daha rahat vardır. Ceket kuyrukları türü dikkate almak da önemlidir: diğerleri daha rahat bir görünüm için çağrı yaparken bazı olaylar, tam kuyrukları gerektirir.

Bir adam 4:00 önce bir etkinliğe katılıyor ise, gündüz smokin uygun. Gün giymek için tasarlanmış Smokin koyu gri genellikle, ve genellikle de çizgiler var. Siyah smokin onlar resmi akşam olaylar için tasarlanmış gibi, gün boyunca giyilmelidir değildir. Gündüz kıyafetler de genellikle tam kuyrukları eksikliği ve şal veya zirve Ceketi yakasız tek göğüslü vardır. 2.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBir adam gündüz resmi bir etkinliğe davet ve ne giyeceğine hakkında emin olan varsa onun şekil için uygundur ve gurur verici bir seçim böylece, o gün giymek için tasarlanmış farklı türleri aracılığıyla ona rehberlik eder bir satış elemanı danışmalısınız .

Akşam olaylar için, smokin kumaşı farklı tam kuyrukları, ya da sadece biçimsel bir siyah kruvaze smokin kumaş çağrısında olay olmasına bağlı olarak kullanılır. Için beyaz kravat olaylar, bir adam olası en resmi smokin giyen planlamalısınız. İsteğe bağlı siyah kravat için, o hiçbir kuyrukları ile daha rahat tek göğüslü smokin doğru eğilmek gerekir. Akşam olaylar için smokin büyük dizi göz önüne alındığında, bir adam onun en iyi görünüyor emin olun bir uzmana danışmadan düşünebilirsiniz.

Bir adam satın alma ya da bir smokin kiralama olsun, bu muhafazakar yönde yalın daha iyidir. Bazı smokin çılgın renk gelir ya da dahil ederken, bir adam muhtemelen bir klasik resmi smokin daha rahat hissedeceksiniz. Özellikle kuşaklar için fotoğraflandı olacak olaylar örneği, şık bir smokin uzun bir yol gidiyor. Erkekler onlara farklı seçenekler anket ve uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olmak için güvenilir ve aklı başında arkadaş almalısınız.

Smokin Modası,smokin modelleri ve fiyatları,network smokin modelleri,smokin fiyatları,smokin markaları,smokin fiyatları,smokin kiralama,damat,smokin damatlık,sarar smokin fiyatları,smokin takım elbise farkı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın