Etek İçin Kumaş Seçimi

BIR ETEK IÇIN DOĞRU KUMAŞ SEÇIMI

Pamuk veya pamuk karışımı – Poplin, polyester

Bir çok hafif kumaş. Bir bahar / yaz etek için iyi. Biraz kırışık, ama çalışmak çok kolay alabilirsiniz. Ben bu öğreticiler için bir donanma polikoton kullanarak olacak.

Şeffaf kumaş – şifon, tafta

Tamamen trend. Senin bu kumaşların biri için gidiş Eğer etek hat için bazı kumaş satın almak gerekir (veya başka içinden bakın tamamen olacak!). Sadece aynı renk ve etekliğin kumaş aynı uzunlukta bir astar kumaş satın.

Yün karışımı

Sıcak. Bir kış etek için özellikle iyi. Yün karışımı (hayır kuru temizleme) sonra bakmak için biraz daha kolay olduğunu. Ama bu etek toplar zaten bazı toplu katacak gibi bu ince bir yün kumaş bulmak için emin olun.

İpek veya ipek karışımıkumasi.1

Büyük bir fantezi, akşam etek fazla istiyorum. . Biraz daha sert olduğunu ve gömleğin fazla yapı verecek gibi İpek dupion bu etek için güzel bir seçim olabilir (görünüşe göre dünyanın en popüler kumaş – Aslında için teşekkür) Ve senin değil emin nereye gitmek, bazı varsa (! taramak için ve tehlikeli yerler): harika yerler kumaş bulmak için Kumaş Evi senin kullanışlı yerel mağaza, hatta tasarruf mağazalarında kumaşlar kullanın. (ve bazı emin olun Eşleştirme iplik, 9 inç (22cm) fermuar, bir kanca ve göz kapatma ve 1 inç (2.5 cm) palto şerit 2 metre (1.8 metre) – diğer güzellikler bu proje için ihtiyaç duyacağınız).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın