Yazlık Kumaş Çeşitleri

Yazlık Kumaş Çeşitleri. Hala diğer erkek giyim ölçülür hangi standart var – yapay kumaşlar rekabet için çalışıyoruz, ama hepsi taklit etmeye çalışıyoruz bakmak doğal yün derin, parlak kazık olduğunu. Biz bu makaledeki bilgiler almak ve kaliteli giysiler dolu bir dolap çevirmek umuyoruz – ve hiç onlara yardım bakmakta gerekiyorsa, geri gelip bize bir satır yazmak.parça kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Yazlık Kumaş Çeşitleri. Ben hazır-giymek giysi kalitesinde genel bir düşüş ile hayal kırıklığına oldum, ve ben giysi satın durdu bütün ama. (Ben hala burada ve orada birkaç mükemmel alımlara puan ama kalite için arama daha fazla zaman alıcıdır .) Neyse ki, benim şimdiki gardırop ben yeri doldurulamaz olduğunu düşünüyorum bazı mükemmel kıyafetler vardır.

Bir okuyucu, tam, kaliteli bir giysi tanımak nasıl dün bana sordu?

Peki, için dışarı bakmak için birkaç şey vardır. Kumaş alan – Ben, kumaş fiyatı odaklanmak kesip bitirmek, bu yüzden bu üç alandan ilk bakalım gereken bir blog bahsetti.

Parti kumaş alanlar iki türü vardır hangi liflerden yapılmış – Doğal ve insan yapımı.

İnsan yapımı lifler

Yazlık Kumaş Çeşitleri. Sentetik elyaf odun hamuru gibi doğal malzemelerden yeniden inşa edilir, genellikle petrol yan ürünleridir (örneğin, naylon) tamamen ucuz kumaş sentetik elyaflar, ve (örneğin, viskoz gibi) “insan yapımı” elyaflar dahildi. Suni ve sentetik elyaf avantajı ürettikleri ucuz olduğunu, ancak bunların dezavantajları bazı iyi giymeyin ve onlar doğal değil çünkü, onlar ter sağlayan, ‘nefes’ yok. Birçok avantaj ya da dezavantaj olabilir dokunma, aynı zamanda soğuk. Onlar da onlar ayrışamadığından yok çevre etkileri olabilir (yüksek sıcaklıkta imha sanki polyester kumaş bu bir istisna, o yapım, karbon ve su sonuçlanır oldukça çevre dostu).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın