Etek Kumaşı Parça Kumaş Alınır

Etek Kumaşı. Bu ekstralar tasarruf (ve zaman benzerler arıyor) bir düğme kapalı pop veya payet eksik gitmeli. Ben telaşlı detayları ve kırılgan giysi önlemek eğilimindedir, ama ben alışılmadık düğmeleri ile bir şeyler etek kumaşı HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43satın almak için karar verirseniz giysi parça kumaş alanlar ekstra düğme ile gelirse, ben sadece bunu. Kumaş fiyatı  deposundan ya da düğmeler ile sevimli bir şeyle sevimsiz düğmeleri değiştirilmesi gerçekten bir giysi dönüştürmek ve değerli bir yatırımdır yapabilirsiniz.

Fermuarlar

Etek Kumaşı. Bir maruz fermuar bir tasarım elemanıdır sürece, fermuar düz durmalıdır ve bir plaket kaplı  (aşağıdaki resim) . Ayrıca fermuar üst kısmında ek bir kapatma olmalı – düğme, kanca ve göz, ek – fermuar kapalı tutmak ve düz yalan yardım etmek. Bu tasarımın bir parçası sürece  (kot üst-dikiş gibi) , yerinde fermuar tutan dikiş kumaş eşleşmesi gerekir.

İdeal olarak, cepler giysinin kalanı gibi ya da sağlam bir cep malzemeden aynı malzemeden inşa Etek Kumaşı. edilmelidir (erkek rahat pantolon çok kullanılır) . Kaplama malzemesi gibi – – cepler yapmak Ne yazık ki, daha az kaliteli malzeme kullanmak için bir eğilim olmuştur. Kaplama etek HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43malzemesinin bir avantajı, cep bölgesi daha büyük olmakla birlikte, bir olumsuz bu malzeme, ağırlık eksik binmekte ve daha kolay yırtılabilir ki olabilmesidir.

Diğer Tasarım Detayları

Bazı ek tasarım ve yapım detayları da giysinin uyum, kumaş ve aşınma payını arttırır.

Etek Kumaşı. Ben bir bluz ile satın eğilimindedir arka boyunduruğu onlar bana daha uygun düşünüyorum çünkü. Parti kumaş alanlar yatay parça daha için izin vermek veya omuzlara genelinde sığabilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın