Mont Kumaşı.

Mont Kumaşı. Bir arka boyunduruğu birçok bluz kritik olmasa da, ucuz kumaş size omuz uygun bluz almak bir sorun olmuştur bu tasarım detay için bakmak isteyebilirsiniz. Görüldüğü gibi bir arka boyunduruğu da dramatik bir açıklama yapabilir yukarıda solda Banana bluz .kaşe kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Pantolon Kumaşı. Bir ön boyunduruğu da önemli bir tasarım öğesi olabilir, ama ben bir yoked bluz ince vücut tipine daha iyi görünüyor düşünüyorum. Ön boyunduruğu benim bol koynunda vurgulamak eğilimindedir, bu yüzden diğer stilleri tercih! hemen üstünde bir görüntü ön çatalın bir örnektir. Bu sevimli bluz olan (kravat aşk) den Moda Dizüstü en Sor Stilist !

Astarlar

Kullanılan Etekler, ceketler, montlar, ve pantolon her zaman kaplı olması. Çizgili pantolon tüm ama adamcağız kamçı yolunu gitti, ama ben bazen görmek (ve satın) onları – ama 4 sezon iklimde yaşamak ve sonbahar ve kış aylarında pantolon kaplı hoş geldiniz. Ben de, iyi asmak için alma ve kapatma kolaylığı kaplı yün ceket, mont, etek ve tercih (ceket) vb, ve.

Bir güzel çizgili ceket örneği

Astarlar kaliteli malzemeden yapılmıştır ve hareket kolaylığı için izin verilmelidir.

Kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır ve germe, oturma izin vermek için yeterince geniş olmalı, ve (bodur testi kaplı pantolon için kritik) . Çoğu ceket ve mont arkasında dikey köşebent / pleat İyi yapılmış ceketler ceket malzeme astar tutan bir bantlanmış kenarı vb bükme, kol hareketine izin astar var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın