Etek Nasıl Dikilir

Bir elbise ya da etek üzerine kumaş Tüketimi, pantolon giysiler model kurallarını kullanarak hesaplanabilir. Erkek veya kadın ceket eğer Temelde, ceket etek ucu üzerinde ödenek kovan uzunluğu  eklenir. Ayrıca tüketimi ve gömlek hesapladı. etek nasıl dikilirEtek 25 cm ne kadar kumaş – Pantolon uzunluğu bel ölçülen, artı 15 olduğunu? Kumaş genellikle yeterli parça aynı uzunlukta etek. Ceket, bornoz kumaş, ürün uzunluğu oranı artı kovanların uzun uzadıya satın almanız gerekir. 2 yatak odalı yatak seti genişliği 220cm patiska yaklaşık 7 metre alacak dikin.

Oldukça kaba rakamlar var, ve belirli bir ürün için kumaş ne kadar ihtiyacım tam olarak belirlemek için, size bir dizi faktöre dikkate almak gerekir. Birincisi, etek, elbise veya pantolon kumaş tüketimi “uyluk” ürün kumaş eni 150 cm ayrışmış değil ölçüde durumunda artar. İkincisi, veya bitirme (etek, vb kıvrımlar, fırfır) ek bileşenlerin varlığı elemanlar (cepler, kayış, vs.) önemli ölçüde doku oranını arttırmaktadır. Diyelim ki belirli bir ürün, yatak çarşafları için kumaşlar için gereken ne kadar daha yakından bir göz atalım.

Kumaş Tüketim kumaş, stil, boyut, ve cilt kadın ya da erkek genişliğine bağlıdır. Neredeyse yarı yarıya elbette – (110 cm 90) ise, tüketim artar dar bir bez dikmek için kullanılırsa. Modern kumaşlar 150 cm genişliğinde çoğunlukla üretilmektedir, bu yüzden özellikle “dar” doku tüketimini dikkate almayacağım. Hatta keten dikmek bir genişlik kullanmaya çalışıyorum. Benim kendi deneyimlerinden ben çarşaf için en “uygun” yerleşim dokusu (patiska, basma) 220cm genişliği elde olduğunu söyleyebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın