Evde Kot Nasıl Yıkanır

Elle yıkayın kot kolaydır. Bu, örneğin daldırma gibi bazı hareketleri yapmak için ılık, sabunlu suyla koyun onları çekin ve durulama için yeterli. Kalan çözünmüş kir partikülleri ve deterjan, durulama esnasında durulanır. Elle yıkama gereksiz kas gerginliği olmadan tutulmalıdır. Büküm veya çekerek, herhangi bir akıllı şınav kabul edilemez.kot pantolon

Özellikle güçlü kirlenmiş siteler su ve sabun çalışan altında durulanmalıdır.

Kot ön ıslatma gerektirmez. Islatma metal düğmeler ve perçin sarı çizgiler neden olabilir.

Su basıncı hızla bile inatçı kir kurtulmak için. Durulama sırasında kot ürünleri, sıcak ve soğuk su alternatif için daha iyidir. Sabun eksikliği kot yıkanıp belirtmek istiyorum su yüzeyinde kabarcıklar. Kot duruladıktan sonra dışarı sıkılmış değil, ve bölümü üzerinde asılı ve su tahliye edelim. Suyun toplu aşağı akarken, kollar düzeltin ve kuruduktan sonra hayatta değildi ki, kıvrımlar düz ve açık havaya onları göndermeden. Doğruldu kot demir gerekmez.

Hala demirli kot değil kalmıştır kıvrımlar halinde, büyük ölçüde görevi kolaylaştıracaktır.

Bu çorap sürecinde hızla gidecek gibi yıkandıktan sonra ortaya küçük doku sertliği, korkutmak olmamalıdır. Biraz bağladım ve kot dar başladı eğer korkmayın, onlar streç ve eski boyutuna kazanacaklardır.

Denim o berraklaştırılır güçlü deterjanlar sevmez. Diğer tozlar genellikle ağartıcılar içerdiğinden, renkli kumaşlar için en iyi çamaşır deterjanı seçin. Diğer, daha yumuşak deterjan kullanın veya deterjan dozunu azaltmak için tavsiye edilir.

Yıkanmış kot çirkin lekeler oluşturur, böylece, çözünmemiş parçacıklar olarak su içinde tümüyle çözünmüştür deterjan granülleri sonra başlar.

Multi tanıma ve sadece nedeniyle çok yönlülük fethetti büyük popülerlik dünya çapında kot, ama aynı zamanda bu şey için bakım basit bir süreç sayesinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın