Makinada Kot Yıkama

Makinada Kot Yıkama. Jeans bize herhangi dolap bulunabilir. Onlar sadece şekil onurunu vurgulamak mümkün, ama aynı zamanda ustaca onun kusurlarını gizlemek. Kot yayın için günlük yaşam için ideal herhangi bir giysi ve ayakkabı ile iyi gider, ve. Bu bilmek çok önemlidir kot yıkama nasıl uygun yıkama gibi ve en sevdiğiniz pantolon sunum kaybetmek ve on yıl kadar hizmet olmaz bakım.HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Makinada Kot Yıkama. Öğrenme nasıl düzgün kot yıkama oldukça basit. Onların rengini değiştirmek değil ve kendi şeklini kaybetmiş değil ki, bir kaç basit ipuçlarını takip etmek gerekir. Yıkamadan önce, tüm ceplerini kontrol fermuar ve düğme ile takılır, dışarı inside pantolon çevirin. Bu zevk vazgeçmek daha iyidir makinede yıkama kot Bu prosedür şeyi bozabilir ve boyutunu büyük ölçüde azaltabilir gibi.

Kot deri ekler veya herhangi bir diğer tasarımcı bitirir varsa Makine yıkama kontrendikedir. Tavsiye inadına yıkanabilir makineyi terk edemez kim, olanlar için, onun asistanı hassas döngüsü için seçmeliyim ve sıcaklık 40 derecenin üzerindedir.

Bir markalı şeyler olsa bile herhangi bir kot pantolon, ilk yıkamada solmaya eğilimindedir. Bu nedenle, diğer giyim ayrı yıkamak daha iyidir. Biz yaparsak kuru bir bez üzerine ıslak bir maç o kaybolacak mı, önceden ayarlanabilir. Jeans, yıkama sırasında tüy, her zaman maç renk katacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın