Fantazi Kumaş Alınır

Şimdi, her gün için hayal olabilir asla mesleki eğitim merkezinin moda ve tasarım mezunlarının kreasyonları giymek, ama önemli – ve endüstri tarafından ciddiye alınır. Her 01durumda genç moda tasarımcıları ile bir öğleden sonra toplantıda, uzmanlar etkilendim daha okula göre, gösterdi. Öğrencilerin performansı ile bu nedenle sadece çok memnun olduğunu. Uzmanlarla yuvarlak önemli bir yan etkisi: görüşmelerde, okul mezunları / iç firma temsilcileri ile temas kurmayı başardık.

Ancak, soru taslağı da sıradan çağdaşları varmak ister oldu. Akşam defilede ziyaretçi sayısı açıklayıcıdır: Yaklaşık 650 ziyaretçi temel çıkarlarının delil olarak alınabilir organizatör idi. Ve ayrıca reaksiyonlar izleyici için akşam göre benzersiz bir gösteri oldu. Okul aynı zamanda ziyaretçilerin özellikle moda gösterisi sırasında yarattıkları yakınlığı takdir edeceği bir geri bildirim aldık. Bu şekilde, tek tasarımlarının zanaat kalitesinin çok daha iyi bir resim alabilir.

Bu yıl aynı zamanda bir gerçekleşme tarafından teklif edildi bir tasarım ödülü vardı. Sanayi ve zanaat temsilcilerinden oluşan beş üyeli jüri işin kalitesi ile etkilendim ve bazı bir 02koleksiyon doğrudan transfer olabileceğini tasdik edilmiştir. Bu sadece öğrencilerin memnun: Okulun bir basın açıklamasında belirtildiği gibi, açıklayıcı yüksek eğitim kalitesini değerlendirmek.

Yaratıcılık öğrenilebilir

Mesleki eğitim merkezi  moda ve tasarım kolej alarak gerekli eğitim orta seviye ve giriş sınavını geçmek. Meslek lisesi, üç yıl sürer ve / (moda) bir devlet sertifikalı / R Tasarımcısı tamamlanması ile sona erer. Eğitim ana okullar, kolejler veya soydaş meslekleri aracılığıyla daha fazla mesleki gelişim sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın