Uzun Elbise Modelleri

İnan bana, sen rahatsız zorunda değilsiniz. Her şey düşünmek çok daha kolaydır. Kendi elleri-beyin ile desen yapın. Demişler: “Güzellik fedakarlık gerektirir.” Ama yine de, hiçbir uzun elbiselermağdur etmek zorunda değilsiniz. Eğer bir desen yapmak için ihtiyacınız olan her şey – Bir kalem veya gerekli bir kalem, kağıt boyutu hattı ve seçeneklerinizi (bu kağıt aydınger kağıdı, duvar kağıdı sayfasını çizim olabilir).

Desen oluşturmadan önce modelini belirlemek gerekiyor ve işin geleceği şeklinde. Yeni başlayanlar için (ilk kez), basit bir kesim seçmelisiniz, ve hatta en karmaşık desen giysi desen ustası, zaten eğer size herhangi bir iş yapmaz (örneğin, bir fermuar ile bir elbise). Ve böylece, sizin ölçümler almak gerekir; göğüs ölçmek – En önemli ölçüsüdür, hesaplamalar sırt, göğüs ve  genişliğini yapın. Bunun için özel formüller vardır: AL = 1 / 8OG + 5.5 cm; PDS = 1 / 8OG -1,5sm; SH = 1 / 4OG – 4 cm; HPR = 1 / + 10OG (10,5-12sm). 1Amaçlı ne tür? AL – arka genişliği, PDS  genişliği, SH – göğüs genişliği, PGR – göğüs – AÇIK derinliği. Kağıt üzerinde neden kroki sonra, kesilecek sahiptir.

Zemine desen elbise inşa etmek için, ölçümler almak gerekir: kalça Çevresi – 96cm Göğüs (kontrol ölçümü) – 92cm (göğüs uzun kalça kapak eğer, kıstas göğüs kullanın) kat kadar belden Elbise uzunluğu – 106cm inşaat kalıbı elbise Zemin katta elbise modeli yapımı için, 1.7 ile çarpılır kalça genişliğine eşit genişlikte bir dikdörtgen çizmek. bir dikdörtgen uzunluğu yere belden uzunluk ölçümleri artı 25 cm. 106 + 11 + = 132cm 15 kat Desen elbise yan dikiş olmadan verilir, arka ortasında bir dikiş ile. her tarafta bir 1cm dikiş payı çizerek yere bir elbise ayırırlar. Çok şeffaf şifon elbise iki kat kesip edin. katmanlar üst üste ve tek kat olarak dikilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın