Fashion Fabrics

Fashion Fabrics. Atlas dokuyan bir iş parçacığı sayısı (yerine dimi gibi tek) atlanır ki dimi için akin, örneğin dört yukarı, bir aşağı, yukarı … ve bir sonraki satırda dört, ofset 2-8 yerde olduğunu . Sonuç solda çok düzgün ve sağ tarafta parlak ve sıkıcı bir kumaştır. Atlas neredeyse sadece ipek ya da suni ipekten yapılmış bağlanma, ancak pamuk saten vardır.fashion fabrics

Atlas örgü kumaşlar genellikle “saten” olarak bilinir. ifadesi “ipek ve saten” biraz “balık ve ringa balığı” demek gibi, bu nedenle,. Saten iki tür günümüzde vardır: Biri genellikle Duchesse olarak anılacaktır ve gelinlik bölümünde ağırlıklı olarak karşılaşılan, nispeten kalın, diğer ince kaygan ve flowy ve krep saten olarak bilinir. Sadece eski çeşitliliği ön 19. yüzyıl giysiler için uygundur.

Fashion Fabrics. Şam çözgü iplikleri arasında değişen bir sayıda bir desen üretmek için atlanır atlas çeşitli örgü olup. Bu şekilde dokunmuş desenler, geometrik ya da bitkisel olabilir. etki atkı ve çözgü farklı renklerde ise özellikle açıktır. Hem yatak ve masa örtüleri beyaz / bej desen üretmek için daha fazla ve daha az ağarmış ipliklerle dokunmuş edilmiştir. Jakar damask mekanik yapımı çeşididir. Damask çarşaf (çok nadiren günümüzde), pamuk, yün ve ipek yapılır.

Fashion Fabrics. Yıllar önce, giysi son inşa edildi ve stilleri zamansız oldu. Bu gün, kumaş heveslere geçiyoruz, ve bizim tek dolapları gerçekleri apaçık olan, ucuz. Ama kendi kendini ilan sürdürülebilir ya da çevre dostu kumaşlar ile yapılan giyim açıkça gardırop gelişen önemli bir bileşeni olmasına rağmen, yeşil giysi yapma sadece yönü değil. Sürdürülebilir moda size giyim giriyor bilgileri verilen oldum demektir kim yapar ve ne madde sağlamak ile işleme çevre dostu mesajın layık, gelen bu spor var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın