Temizlik Bezi Ucuz Silme Bezi

Ucuz Silme Bezi. Burada doğru soruları sormak ve mümkün olduğunca ihtiyatlı gardırop yenilemek yardımcı olmak için emin yaygın bulunan doğal ve çevre dostu kumaşlar, kritik bir astar var.silme bezi. HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Ucuz Silme Bezi. Organik Pamuk: her yerde kırpma ediyor. Bu iyi bir şeydir: konvansiyonel yetiştirilen pamuk büyük bir yumruk paketleri ve dünyanın en kimyasal yüklü bitkileri biridir. “Organik pamuk sektörünü desteklemek büyük bir yeşil adımdır,” Rob Büyük, sahibi diyor Çevre Ürünleri . “Bu organik pamuk değil, aynı zamanda bir ekonomi ve gezegen için iyi tarım yöntemi satın aldığınızda destekliyoruz sadece kendi sağlığı değil.”

Ucuz Silme Bezi. Eğer satın organik pamuk da adil ticaret olmak için emin değil, ya da geleneksel boyalar kullanılarak işlenir veya formaldehit gibi kimyasallar ile tedavi Ama eğer sevimli tişört hala bırakıyor ki, denizaşırı gezisinde kırışıklıklar onu tutmak için Yeryüzünde büyükçe ayak izi. Yani etiketler sana her şeyi anlatacağım olmayacak ve sahip olduğu bütün hikayeyi almak için daha derin kazmak için olun. Krem, soluk yeşil, ve açık kahverengi: Mümkün, doğal olarak yetiştirilen tonlarında organik pamuk satın çalışın. Ayrıca, doğal veya bitkisel bazlı boyalar kullanarak ya (gibi güvenilir etiketleri ayı pembesi olan giysiler için bakmak Eko-Cert ürününü gösteren), organik sertifikalı sürdürülebilir ve çevre dostu.

Ucuz Silme Bezi. İpek: Lüks ve yüksek moda aşıklarını sevinirler; ipek solucanlar, değil kimyasal bazlı sentetik işlem yapılan çünkü ipek doğal doğaldır. Ama dezavantajı var: ipek lifleri almak için, ipek solucanlar kendi zor iş tamamlandıktan sonra kaynar su bir fıçı atılmış çünkü veganlar ipek giymek yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın