Ferace Kumaş Nereden Alınır.

Ferace Kumaş Nereden Alınır. Saten örgü Örneğin, atlanır (yerine sadece bir düz örgü olarak bir) her zaman birden çok iş parçacığı olarak, vücutta ilgilidir, dört yukarı bir 3aşağı, yukarı dört bir aşağı … ve bir sonraki satırda iki koymak, sonraki Bir başka iki vb karıştırılır eşit olarak 6 ve 8 iplik atlanır ve / veya ikiden fazla ofset miktarı ancak olabilir. Sonuç sağ tarafında sıkıcı bırakılır çok düzgün, parlak kumaş üzerinde. Atlas dokusu neredeyse sadece ipek veya rayon bulunamadı, ancak pamuk ve (çok nadiren) yün saten de vardır. (? iddia) terimi “Atlas” deney kendisini sadece karıştı ipek dükkanında İhtisas satıcıları olarak vardır; Bugün biz, aşırı iş parçacığı akan, ince kalın, sert saten ya da krep saten ya da varyant için saten isteyin.

Ferace Kumaş Nereden Alınır. Sentetik sentetik liflerden oluşan bir alt kümesi, ancak yeşil aynıdır. Yukarıda zikredildiği gibi, aynı zamanda elyaflar için de geçerlidir elyaf yapay olarak üretilmiş yalnızca bu “Sentetik” terimi, selülozun kimyasal yöntemler, örneğin, viskoz (aka bakırı), asetat u.ä kullanılarak üretilen .. Ortak dilinde, ama sentetikler 1oldukça basit plastikten, ve böylece ateşleme örnek: Onlar eritmek ve sürece sıcak filamentler olarak çekin. formu topaklar sert ve kırılmaz soğutulmuş halde, bir sıcak halde yoğrulur. Malzemenin ne tür bağlı olarak bunu yapmak zorunda ve tedavi nasıl, erimiş plastik veya hiç koku kokuyor. Malzeme doğru ya (o yangın geciktirici tedavi edildi) yakmak veya bir bölünmüş ikinci parmak yakmak olmayabilir. Sentetikler naylon (poliamid =) ve polyester. Her ne kadar suni ipek naylon benzer sesler, ama bir sentetik elyaf bitki viskon, olduğunu.

2Ferace Kumaş Nereden Alınır. Rayon ipek taklit etmek onların parlaklık için uygun sentetik elyaf malzemeler için bir terimdir. Bu viskon, asetat, ve diğerleri 1885 yılından beri üretilen “tükenmiş” selülozik elyaf haline. Ancak yukarıda sözü edilen plastik lifler de dahildir. Bitki liflerinden yapılmış Rayon 19. ve erken 20. yüzyıl dolayısıyla olduğunu. Muydunuz bile asılsız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın