Fiberglas Kumaş Parça Kumaş Alanlar

Fiberglas Kumaş Parça Kumaş Alanlar

Fiberglas Kumaş. Dört temel örgü düz olarak adlandırılan desenleri, leno, saten, ve sepet çeşitli konfigürasyonlarda dokunmaktadır. making_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz150 feet (45 metre) 9,000 feet (2740 metre) uzunluğunda değişir rulolar halinde satılan ve pek çok farklı genişliklerde edilir. O da içeri kullanılacak sektörüne bağlı olarak kontrollü özelliklerinin geniş bir seçenek sunuyor.

Fiberglas kumaş ısı yalıtımı, elektronik sektöründe elektrik yalıtımı, ve hatta ABD Askeri araçlar, kask ve üzerinde zırh kaplama bir bileşen olarak sayısız uygulamaları vardır uçak taşıyıcı deste. Hafif fiberglas bezleri aynı zamanda pürüzsüz bir yüzey sağlamak ve ahşap ya da tekne onarım ve diğer deniz uygulamalarda ihtiyaç olarak diğer yüzeyler üzerinde bir su geçirmez bir tabaka üretmek için

Belki fiberglas kumaş kendisinin en önemli kalite aşırı ısının yüksek tolerans. Bu dikkat çekici verimlilik ile radyan ısı yayar değil sadece, ama fiberglas bez bazı türleri gibi uzun bir dakika gibi kadar 3000 derece (1648 derece C) sıcaklığa kadar dayanabilir. fiberglass-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBaşka bir önemli niteliği fiberglas kumaş yüksek gerilme gücü. Çok daha düşük bir ağırlık ve maliyet olarak, benzer çapa sahip çelik tel daha büyük bir gerilme mukavemetine sahiptir. Ayrıca, cam elyaf kumaş güneş ışığı, bakteri, ya da herhangi bir mantardan zarar it geçirmez hale inorganik malzemelerden oluşur.

Cam elyaf üretmek için bilinen kumaşlar cam elyaf kumaş strese genellikle yaklaşık yüzde üç veya daha küçük ancak çok minimal uzanır, yani, hem de mükemmel boyutsal kararlılık ile. Cam kendisi gibi, fiberglas en zorlu endüstriyel kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. İşin tuhafı, endüstriyel tehlike hemen hemen mümkün olan her tür kendi esneklik ve direnç rağmen, fiberglas kumaş gönderi için bir tüp üzerine devirdi, ve ne olursa olsun sipariş olabilir ne kadar büyük ya da küçük, katlanmış değil olması önemlidir. Sevkiyat için katlama o buruşmuş bez zarar verebilir. Bu önlem takip edilirse, kumaşın yapısal bütünlüğünü bunun için gerekli olan her türlü bağlamda gücü veya koruma sağlamak için korunacaktır Parça Kumaş Alan.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın