Kumaş Üreticileri Kumaş Alanlar

Kumaş Üreticileri Kumaş Alanlar

Kumaş Üreticisi  yapılmış lüks bir kumaş olan ipek bir ile saten bitirmek. Özellikle abiyeler için çok iyi örten bir yüzen bir görünüme sahiptir.imanHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kumaş da son derece hafif ve parlak bir görünüm ve son derece yumuşak bir dokuya sahiptir. Lüks veya yenilik sunuyoruz kumaş mağazaları kumaşlar genellikle bu malzeme stok, ve çok sayıda mağaza ondan yapılmış giysiler taşırlar. Çok kırılgan olduğu için kumaş, dikkatle ele alınması gerekmez.

Bir saten dokuma, kumaş ön, sadece çözgü iplikleri göstermektedir, ki bu şekilde dokunmuştur. Birçok atkı iplikleri de atlanır dokuma çözgü ipliklerinin uzun, düzgün çizgiler oluşturarak,. Destek biraz kaba mat ve iken bir sonucu olarak, bir saten örgü tekstil ön, parlak ve çok düzgün. O vücuda iyi akar ve çarpıcı desenleri ışığı yakalar beri saten bakmak son derece şık giysiler için duymaktadırlar.

Kumaş Üreticisi. Yapmak için, ipek ipek solucanlar çıkarılan ve daha sonra bir saten dokuma tekniği kullanılarak dokunur. uyıHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

 

Kumaşın sağ tarafında çok kaygan olduğu kumaş ile çalışmak zordur. Buna ek olarak, pim delikleri gösterir, bu nedenle sadece giyim için tutturulmuş edilemez dikiş . Kumaş da zedelenmiş olması veya kolayca işaretlenir, ve uzun çözgü iplikleri bazen kumaş döngüler ve yakalar yaratarak, gevşek çekilebilir yapabilirsiniz. Iyi işlenir, ancak, charmeuse çarpıcı giysiler yapar.

Genel bir kural olarak, bu kumaş, soğuk su ve yumuşak bir sabun ile elle yıkanabilir. Bu düz dışarı atılmıştır ya da işaretleri bırakacaktır yana dizdim giysiler,ile bağlı olmamalıdır rağmen, kuruması için asılı olmalıdır. Kumaş Üreticisi  da bükülmüş ya da kalıcı ayarlanmış olabilir, çünkü ıslak iken çarpılmış olmamalıdır kırışıklıkların kumaş. Bu malzemeden üretilen bir giyim bakım yön içermiyorsa bu, çekme çözgü ya da giysi rengini mümkün değildir, çünkü bazı tüketiciler, kuru temizlemek için tercih ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın