File Kumaş Alınır

File Kumaş Alınır. Bir  giyim bulunan bir lif bir  giyim bilinen lifler maçları ne zaman, bu önemli bir olay olabilir. Bfile kumaşlar HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43u tür beyaz pamuk veya mavi kot pamuk gibi ortak liflerin uygun daha az önemli olacağını ise boyalı sentetik lifler veya boyalı doğal lifler Eşleştirme, çok anlamlı olabilir. Bazı durumlarda ise, beyaz pamuk veya mavi kot pamuk varlığı hala bir sorun gerçeği çözümünde bazı anlamı olabilir. Şüphelinin giyim ve kurbanın giyim arasındaki çapraz transferler ve çoklu lif transferlerinin keşif dramatik bu iki kişi fiziksel temas vardı olasılığını artırır.

File Kumaş Alınır. Fiber giyeceğin kaynaklandığı söylemek için, ucuz giyim ya şimdiye kadar üretilen veya hala yeryüzünde kalan, ya da liflerin transferi doğrudan gözlenmiştir kendi türünde tek parti kumaş alanlar olması gerekiyordu. file HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Bu durumların hiçbiri oluştuğu veya bilinen muhtemel olduğundan, lif sınav lifler giyim veya lifler giyim menşeli tutarlı olduğunu kökenli olabileceğini sona erecektir. Bir elyaf giyim belirli bir öğe kaynaklı olmadığını söylemek için tek yol giysi gerçek tarihini bilmek ya da aslında başka bir giysi fiber transferi gözlemledik etmektir.

File Kumaş Alınır. Üretilen kumaşın büyük hacimli bir ceza davasında keşfedilen herhangi bir lif dernek önemini azalttığı iddia edilmektedir. Diğer giysiler olasılıkla aynı elyaf türü ve rengi kullanılarak üretildi çünkü lif belirli bir giysi kaynaklanan kesin olarak ifade edilemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın