Selanik Kumaş Alınır.

Selanik Kumaş Alınır. Çalışmalar lifler dahil kumaşların ve temastan sonra giyim hareketine türlerine bağlı olarak, oldukça hızlı bir şekilde kaybolur transfer olduğunu göstermiştir. Örneğin, bir giyim kurban hareketli değildir, çünkü daha uzun bir süre için transfer lifleri koruma eğiliminde olacaktır.selaik kumaş

Selanik Kumaş Alınır. Acil personeli, tıbbi sınav ve araştırmacılar lif kaybını en aza indirmek için dikkatli kurbanın giyim işlemesi gerekir. Kumaş fiyatı ve yaklaşık şüpheli hareket, giyim fırça, ya da yıkayın, eğer bir parti kumaş alanır giyim üzerine veya şüphelinin giyim üzerine transfer Elyaf kaybolur. O zaman belirli bir süre sonra yaşayan mağdur veya şüpheli giyim kalabilir tam kaç lifler tahmin etmek zor, ancak müfettişlerin almak ve en kısa sürede bu kişilerin giysileri korumak için çok önemlidir.

İletişim Doğa

Selanik Kumaş Alınır. Bir şüpheli ve mağdur arasındaki fiziksel temas tipi transfer liflerin sayısı ve onların keşif yerleştirilen değerini belirlemek olabilir. Uzun süreli kumaş çeşitleri şiddetli fiziksel temas çok sık sayısız lif transferi neden olacaktır.

Selanik Kumaş Alınır. Şüpheli, mağdur ve olay yerinden giysi ya da kumaş farklı öğeleri bulunan Çoklu lif tipleri büyük ölçüde bu kişi, bu bireyler ve sahne arasında meydana gelen olasılığını artırır. Her ilişkili lif tipi bağımsız bir olay ve birden dernekler bir tesadüf savunma zayıflatmak olarak kabul edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın