Gabardin – Gabardin Kumaş

Zamanla, gabardin kumaş karışımları kumaşın karışımı içine pamuk ve sentetik liflerin eklenmesiyle, popüler hale geldi. Yün dışında liflerin eklenmesi hala dimi olarak çalıştı,==HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz yüksek parlaklık kumaş oluşturmak için yardımcı oldu. Parlaklık kadınlar hem de erkekler için moda oluşturmak için gabardin ideal yaptı. Erkekler için takım elbise ve pantolon ile birlikte, gabardin bayan etekleri ve eşleştirme ceket, pantolon, ve Bayan pantolon takımlar için popüler bir seçim oldu. Her iki cinsiyet için palto gabardin başka bir kalıcı kullanımı bugün.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Gabardin ,   kamgarn, birçok çeşidi herhangi pamuk , ipek yaygın ve esas takım elbise ve kaban haline bazı özellikleri barındıran, ve karışık sıkı dokunmuş kumaşlar,. Bu nispeten güçlü ve sağlam olan bez bir ile yapılan, dimi örgü, ve biraz sırım benzeyen ama daha hafif doku. Atkı veya dolgu , arka tamamen yer alır ve bu nedenle, ön, sadece çözgü yüzeyi, dayanıklılık kaybı olmadan düşük kalitede dolgu kullanımı aşındırılan izin veren bir durum görünür değildir.

1 yorum

  1. Gabardin içinde bulunan fiberlerin bağlı olarak, giysiler bugün bazı yıkama ve kurutma makinesi üzerinde düşük bir ısı değeri üzerinde yumuşak devresi kullanılarak temizlenebilir üretti. Bu aynı giysiler el yıkama ile iyi yapmak. Ancak, yünlü temeline dayanmaktadır gabardin karışımları büzülme ve şeklini tutmak için malzeme yeteneğini genel bir arıza önlemek için kuru temizleme gerektirir. Her iki durumda da, düşük bir ayarı ayarlanmış sıcak demir hızlı basın için genellikle iyi, ama bakım çok fazla ısı kullanmamaya dikkat edilmelidir, kalıcı yara kumaş olacak gibi.
    Yaz aylarında camlı deliklerden bir iç mekan girer ısı ve parlama uzak tutmak için gereklidir. Bu rahat bir yaşam için elverişli bir ortam sıcaklığında korumaya yardımcı olur. Perde ve kaplama bir iç ortam ısı kontrol verimlidir. Bu hava sirkülasyonu ısıtılan iç soğumasını muhafaza edilmesi de önemlidir. Hava hareketi izin verirken pamuklu kumaş, dantel ya da sırf malzemeden yapılmış perdeler ısı ve parlama yardım sağlamak. Geniş boşluk var örgüleri böylece serindir. Kullanılabilir örgüleri bazı örnekler düz, jakarlı ve bal peteği vardır.

Bir yanıt bırakın