Keten – Denim Kumaş

Keten: Gerçek keten keten, çok az zararlı-kontrol kimyasallar gerektiren bir ürün yapılır.SONY DSC Bir ufacık biraz kırışık var zaman iyi de, bu yüzden demir uzakta koyarak enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Doğal tonlarda keten arayın, ya da doğal boyalarla boyanır. Bir eko-sertifikalı giysi ya da kumaş şirketi tarafından yapılmış oldu keten satın almak için deneyin. Ve, her zamanki gibi, keten karışımları veya ucuz, kimyasal tedavi giysiler dikkat..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Alpaka: Alpaka koyun böcek kendi polar enjekte gerekmez, oldukça kendine yeterli, antibiyotik ile tedavi edilmesi gerekmez ve çok yemem. Bu kendileri üzerine çevre dostu olma fikrini aldım görünüyor! Alpaka yün satın alpaka ürün muhtemelen alınır gerçeğini telafi yardımcı olabilecek, aynı zamanda uzun ömürlüdür.

Bu genellikle mısırdan elde fermente bitki şeker, yapılan yeni bir kumaştır. Bu aslında onun tuzaklar biridir; geleneksel olarak yetiştirilen mısır hogging tarım ilaçları, su kullanımı ve arazi üzeri özellikle büyük eko-düşmanca ayak izi bırakır beri. Bu pamuk, bazı avantajlar sağlayan hatta organik pamuk, yapmak için yaptığı gibi ama Ingeo yapmak neredeyse yarısı kadar enerji gerektirir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın