Gabardin Kumaş Alınır.

Gabardin – hammaddeler yün, yün karışımı, pamuk, ipek, sentetik kökeni üzerinde bir kumaş. Örgü yoğun liflerin kendi imalatı özel tip kullanılır. Ön yüzeyi üzerinde gabardin ifade diyagonal izleri görülebilir.

Gabardin çok sıkı, ama oldukça kolaydır. İyi aşınma direnci ve su direnci – kendi yolu önemli özellikleri vardır. Çünkü onun kalitesi, gabardin genellikle kadın ve erkek takım elbise, dış giyim, kadın elbiseleri sıkı imalatında kullanılan.GABARDİN KUMAŞ HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Gabardin kumaş, kurumsal, profesyonel, tıbbi giyim, yanı sıra reklam ve promosyonlar için kıyafet üretmek için tasarlanmıştır.

Gabardin kumaş Kompozisyon :% 100 polyester Ağırlık : 160 gr / m2 Kumaş genişliği : 150 cm

Özellikler :. mat kaplamalı ince, hafif, esnek, opak polyester kumaş, orta yoğunluk, Özellikler Gabardin kumaş hava (nefes) geçmek ve nemi absorbe etme yeteneğidir. Gabardin bitmiş üründe de onun şeklini tutar ve karmaşık ağzına ile vazgeçilmez dikiş ürünleri yapar, katlama içinde verir. kumaş temizleme renk performansı dayanıklılık ve basitlik korurken, özel bir nem giderici kompozisyonlar ile kaplanabilir, boya dayanıklıdır.

Gabardin Onun önemli özelliği, bir sözde “temas” – kumaş (baskı dahil) baskı her türlü için idealdir.

Genellikle fabrikalar gabardin renkli versiyonu üreten, ancak geniş bir renk yelpazesi ile de mümkündür kamuflaj ve fotoprint uygulamak. Özellikleri sayesinde Gabardin kapsamında geniştir :

iç dekor – perde, masa örtüsü, yastık, vb

yatak örtüleri

çocuklar ve yetişkinler için kolay dikiş elbise

kurumsal giyim imalatı için mükemmel bir seçim

reklam bandrolleri, flamalar, posterler kumaş

Hizmet ve üretim farklı alanlarda personel Tıbbi giyim ve şekli okul üniformaları, 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın