Gabardin Kumaş Satışı

Gabardin

Kumaş Satışı. Gabardin yoğun çözgü ipliği yoğunluğu diyagonal bağları ile farklı bir dik dimi sırtı ile bir yünlü kumaş. Saf yün kamgarn iplikler, Viskos kamgarn çözgü ve yün ve 01sentetik elyaf, yarım yün ve pamuk karışımlı iplikler kullanılan olun. En kumaşlar mont, takım elbise, spor pantolon ve elbiseler olur. Geniş  ile gabardin olarak adlandırılır.

Gabardin kumaş

Kumaş Satışı. Dış giyim etiketleri okuma, giderek bu tür gabardin gibi bir malzemenin üzerine yanılmak. Bu kumaş nedir? Pozitif nitelikler nelerdir övünebilir? Onun dikmek gündelik Ne şeyler ve nasıl üretilir? Birlikte, bize bu konuların hepsi anlamak, hem de diğer deneyelim.

Ne gabardin ve ne olduğunu

Kumaş gabardin nedir Klasik gabardin – bir yünlü kumaş. Koyun iplik belirli bir cins onu üretin – yani, merinos gelen. Onların saç normalden daha ince ve yumuşaktır, bu yüzden elbise daha yüksek kalitede, vücudun daha kolay ve daha keyifli. Buna ek olarak, gabardin malzeme ne istiyorsunuz satın almak için değil öylesine dikkatle, satın almadan 02önce malzemenin kompozisyonu çalışma, pamuk, ipek ya da insan yapımı elyaftan değil yapılabilir.

Kumaş Satışı. Dış kumaş gabardin bir ayırt edici özelliği – web etrafında bir diyagonal sırtlar, onlar eğimlidir – altında 60-70 derece arasında bir açı. İmalatında özel dimi örgü.

Özellikleri ve bakım

Kumaş Satışı. Gabardin şeyler, dayanıklı, güçlü, esnek, mekanik strese dayanıklı, uzun yıllar vücudun (yumuşak) orijinal görünüm ve hoş tutmak için. Özel bakım gereklidir çünkü onlar, pratik: Eğer çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz (ancak  modları, tüm iyi kullanarak – “el yıkanabilir yün”), ve temizleyiciler almak için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın