Krep Kumaş Satışı

Krep Kumaş Satışı. Ön tarafını belirlemek için gerekli kumaş ile çalışmaya başlamadan önce. Bir kural olarak, kumaşın ön yüzünde, daha ayrıntılı ve muhteşem dış kaplama ile 02karakterize edilir. Bu temiz geliştirmek için her zaman. Taramalı ve kumaşın ön tarafındaki resimler her zaman daha net ve etkili.

Yüz ve alt belirlenmesinde birbirine paralel konumlandırılmış olmalıdır kumaşın her iki yan kenarlarını karşılaştırmak için aynı anda mümkün olacak şekilde kumaş malzeme düzenlenmiştir öneririz.

Keten yüzleri belirlemek için, boyalı veya makaslanmış kumaş yatay düzlemde yerleştirilmelidir ve yansıma, ışığa karşı ona bakmak, yani. E. yatay düzlem paralel dokusu. Bu pozisyon kolayca ön tarafı arka tarafında daha yumuşak, daha az gözenekli yüzeylere sahip olduğunu fark edebilirsiniz.

Krep Kumaş Satışı. Kumaşlar giyim için de kullanılır. Sunduğumuz çocuk giyim toptan

02Aynı yöntem, genel olarak kumaşın her iki tarafında renk ve ışık yoğunluğu tanımını tespit etmek için kullanılır.

Bölünmüş saç yüzü ile malzemelerde tarafında kazık.

Tek taraflı dokularda genellikle iç bulunur. Çift taraflı yapağı, ön tarafı Yanlış her zaman daha kalın ve daha iyi kesim kazık.

Farklı hammaddelerden elde edilen karışık dokularda, daha değerli malzeme, en sık, ön tarafta devralacak.

Krep Kumaş Satışı. Malzeme çizilmiş bir diyagonal (yara) olan ön tarafında dimi örgü (kostüm tayt, dimi astar ve diğ.), Daha dışbükey, daha belirgindir. Eğer çözgü yönünde kumaş bakarsanız, şeritler sağa sola yukarı kaldırılır.

Daha parlak ve net olarak baskılı kumaş deseni, ön tarafına uygulanan.

Boyalı kumaş yüzünü belirlemek için ön tarafta dışbükey yüz kenarlarda dikkat değil delikler ödemek için gereklidir.

01Yüz kamgarn kumaşların önde gelen özelliği kenarına renkli ipler, hangi zamankinden daha net görünür yüzünde. Çözgü ve atkı olarak farklı yoğunlukta malzemeler, bir kural olarak, ön yan örtüşme yoğun sistem baskın durumunda.

Krep Kumaş Satışı. Dışa yüz – Bir rulo yünlü kumaş genellikle sağ yan bakan, ipek yuvarlandı. Kumaş yüz içinde yer alan, kat katlanmış.

Nadir durumlarda, bu kumaşın her iki tarafını kullanılması önerilir (örneğin krep saten gibi – doğal veya suni ipek muhteşem kumaş, hangi bir tarafı mat, diğer parlak).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın