Gabardin Kumaş

Gabardin Kumaş

Gabardin Kumaş. Uzun günün düzeni dayanıklılık ve stil olduğunda akla gelen bir kumaş tercihi olmuştur. İşte imal nasıl gabardin,, ve kumaş için ortak kullandığı bazı oluşturulması bazı tarihsel arka plan.GabardineHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Thomas Burberry, 19. yüzyılın ikinci yarısında gabardin yarattı. Basingstoke moda Burberry evin kurucusu olarak, fikir aşınma ve yıpranma çok iyi ayağa yapacağını çok yönlü bir kumaş karışımı oluşturmak oldu. Burberry Orta yaştan gaberdina onun ilham ve onun yeni kumaş için ismini çekti. Gabardina üzerine giyilirdi gevşek ve uzun giysiler vardı pantolon ve bluzlar. Tipik olarak, dilenciler elementlerden ekstra koruma için onları kullandı. Genellikle, gabardina beline bağlandı.

Onun yeni malzeme oluşturmak amacıyla, Burberry dayanıyordu sıkı dokunmuş bir kumaş ile geldi kamgarn yün . Kamgarn yün örgü bir tarafında nispeten daha pürüzsüz, ve diğer tarafta bir yivli bir görünüşe sahipti. Açısından bakıldığında dokuma , bu dimi kumaş gabardin yaptı.

Burberry hızla kamuoyunun dikkatini çekti çeşitli giysiler üretmek için yeni kumaş kullanılmış. Dimi takım elbise ve pantolon erkeklerle sık yanı sıra, takım elbise her zaman en iyi durumda kaldığından emin olduktan sorumlu eşleri ve ev personeli oldu. Gabardin gardırop tutmak zorunda herkes için büyük bir artı olduğu, çok kolay kırışıklık şekli tutun ve değil bir eğilimi vardır.

Zamanla, gabardin karışımları kumaşın karışımı içine pamuk ve sentetik lifler ekleme, popüler oldu. .6HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizYün dışındaki liflerin eklenmesi hala dimi gibi iyi çalışmış bir yüksek parlaklık kumaş oluşturmak için yardımcı oldu. Pırıltı kadınlar hem de erkekler için moda oluşturmak için gabardin ideal yaptı. Erkekler için takım elbise ve pantolon ile birlikte, gabardin kadınların etek ve eşleştirme ceket, pantolon, ve takımlarından için popüler bir seçim oldu. Her BAY BAYAN için kaban gabardin başka kalıcı kullanımı bugün.

Gabardin Kumaş. İçinde ihtiva edilen liflerin bağlı olarak, günümüzde üretilen giysilerin bir yıkama döngüsü üzerinde yumuşak ve kurutucu üzerinde düşük bir ısı ayarı kullanılarak temizlenebilir. Bunlar aynı giysiler el yıkama ile iyi yapmak. Ancak, kamgarn yün temeline dayanmaktadır gabardin harmanları büzülme ve şekil tutmak için malzemenin yeteneği genel bir dökümünü önlemek için kuru temizleme gerektirir. Her iki durumda da, düşük ayarda bir sıcak demir set hızlı basın için genellikle ince, ancak kalıcı kumaş yara gibi bakım, çok fazla ısı kullanmak için alınmalıdır.

gabardin kumaş fiyatları,gabardin kumaş üreticileri,gabardin kumaş nedir,gabardin kumaş özellikleri,keten kumaş,kumaş dokuma,gabardin kumaş satıcısı,gabardin kumaş pantolon

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın