Keten Kumaş – Kumaş Alanlar

Keten Kumaş

Bir hoş aroması ile yatak ve bez çeşitlerini sunmak için yardımcı olmak için bir zaman onur cihaz, keten kumaş su gerçekleşir bir demir ile basmadan önce serpilir ya da kumaş üzerine buğulu bir sıvı özüdür. qqHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGenellikle, yıkıcı olmadan aroma bir ipucu eklemek için tasarlanmış bir hoş kokusu ile hazırlanmıştır. Kokulu su evde hazırlanan ya da perakende satış bir dizi satın alınabilir.

Bir keten kumaş su püskürtme için temel tarifi sadece birkaç temel bileşenlerin kombinasyonunu içerir. Su her zaman temelini oluşturur ve tipik olarak, alkolün küçük bir miktarı, genellikle votka, ikinci sıvı bileşen olarak ilave edilir. Alkolün varlığı daha uzun bir süre boyunca keten taze su tutmaya yardımcı olur, ve aynı zamanda koku geliştirmek için yardımcı olacaktır. Gerçek aroma genellikle bir ya da daha çok kokulu yağların dahil gelmektedir.

Ev yapımı keten kumaş su birçok türde, lavanta yağı dahildir. Nane veya biberiye gibi hoş bir koku, diğer yağlar, lavanta kokusu iltifat ilave edilebilir. Koku herhangi bir tür dahil edilebilir Hemen hemen, örneğin limon ya da portakal kabuğu gibi turunçgiller, bir soyma türetilen da yağlar. Bitmiş ürün buğulu veya onunla serpilir herhangi bir kumaş tazelik gelişmiş bir anlam sağlayacak bir soluk ancak algılanabilir kokusu olacak.PICTURE 19

Taze keten su genellikle sadece ütü önce uygulanır. Birçok kişi suyun daha ince fakat kat kumaş yüzeyi boyunca buğulu sağlayan bir sprey şişesi kullanmayı tercih. Sıcak demir uygulama aroma uzun bir süre boyunca izlenebilir sağlanması, kumaşın içine bir koku aşılamak için yardımcı olur. Sis tatbik edilebilir elbise gömlek , çarşaf ve arzu edilen herhangi bir başka bir malzeme. Su uygulamadan önce, o emin kumaş boyama ya da tespit ederek ürüne tepki vermeyecektir yapmak iyi bir fikirdir. Bazı sentetikler sıcak bir demir ile suyun birleşmesi sonucu spot veya rengini bir eğilimi gösterebilir iken pamuk genellikle, onunla çok iyi çalışıyor.

keten kumaş alanlar,parça keten alanlar,spot keten alan,keten kumaş özellikleri,keten kumaş üreticileri,keten kumaş elbise modelleri,keten kumaş çeşitleri,keten kumaş renkleri,keten kumaş nasıl yapılır,keten kumaş boyası,keten kumaş fiyatları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın