Gabardin Pantolon Modelleri

Giyim tarihi 30 bin yıl alır. Hayvan derileri, tüyleri, bitki lifleri: Antik çağlardan insanların giyim ve aksesuar bir öğe oluşturmak için doğal malzemeler kullanılmıştır.

Daha sonra, el sanatları, yani giyim imalat yolunda yeni malzeme işleme teknolojileri geliştirdik. En yaygın bez daha sonra ağırlıklı olarak keten lifleri ve yün evcil hayvanların 2dokumacılık kumaşlar oldu. Fabrikaların açılması daha uygun endüstriyel yolu brokar, ipek, kaşmir, saten ve ıstakoz üretmeye başladıktan sonra.

Giyim seri üretim gelişimi ile bağlantılı olarak görünüşte kayboldu kendi elleriyle, evde giyim öğeleri oluşturmak gerekir. Ancak, dikiş becerileri var ve bizim gün içinde geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca, modern kalite ve giysi görünümünü artan gereksinimleri gösteren ve dikili ve özel tasarlanmış, kendi benzersiz tarzı bulmak ürünlere tercih vermek için çalışıyor. Ve adil seks gardırop öğeleri birçok kendi elleriyle yaratmak.

Tabii ki, her kadının kuvveti altında beceri terzi ustası. Flep çarpıcı sürpriz özgünlük çevreleyen, şekil onurunu vurgulamak ve ruh geliştirmemize yardımcı olacaktır zarif ve şık bir ürüne dönüşüyor önce, sabır ve sert bir sürü iş ihtiyacım var.

34Sunulan yayın dikiş kendi becerilerini kullanarak, değiştirmek ve gardırop çeşitlendirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Ayrı bölümler dikiş araçları ve malzemeleri açıklayan adadık, seçimi çok dikkatli alınmalıdır.

Özellikle ilgi acemi iğne kadınlar için el ve makine dikiş, desen ve kumaş hazırlama, temel dikiş işlemleri yürütme dizisinin çeşitleri hakkında ticaret ve konuşma hileler ortaya bölümdür. Bu kullanışlı ve yararlı tavsiyeler deneyimli dokumacılar tarafından verilecektir.

1Kitapta yer ürünler listesi çağdaş modelleri koleksiyonu ve dikiş kemer ürünlerinin teknoloji ayrıntılı bir açıklamasını içerir – pantolon, pantolon ve şort. Resimlerde ek Önerilen ürünün sağ modelini bulmanıza yardımcı ve bir desen ayrıntıları yapmak. Buna ek olarak, bitmiş ürünlerin dekorasyonu için öneriler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın