Gelinlik Modası Gelinlik Secimi

Bir gelinlik seçimi – çok sorumludur. Çeşitli salonları modeller tarafından sunulan çeşitli baktığımızda rahatlıkla karışık olabilir. Bir gelinlik seç farklı kriterlere göre rehberlik 4edilebilir. Bazıları sadece bir kez uygun bir elbise üzerinde bir servet harcamak istemiyorum.

Bu durumda geçen yılki koleksiyonlardan ucuz ama şık ve zarif elbise almak için gereklidir. Modern gelinin kısmı daha sonra bir top ya da akşam olarak kullanılabilecek bir gelinlik seçmek için.

ST PUCCHI SS13 BRIDAL FASHION WEEK 10/13/2012Bu tür modeller her yıl daha popüler hale geliyor. Gelin görünümü ile herkesi etkilemek için çalışıyoruz, eğer abartılı gelinlik alabilirsiniz.

Elbisenin rengi Olağandışı da misafirler uzun görüntü hatırlar yapmak. Giderek, güzel bacaklar sahipleri elbise kısa versiyonu modelleri arasından seçim. Bunlar size gelinlik güzel gelin seksi ve unutulmaz bir görüntü oluşturmak için olanak sağlar.

Herhangi bir kadın bir peri masalı güzel prenses hissediyorum. Bu elbise esasa ilişkin şekil kusurları ve doğru aksan gizler. Sen – seçtiğiniz Ne stil ve renk düzeni elbise istiyorum, en önemli düğün dekorasyon hatırlıyorum.

Konuklar bu elbise benzersiz değil gelinlik, ve seni hatırlamak gerekir.

Kısa Etek

2Bugüne kadar, Şöhret moda gelinlik üst kısa uzunluğu alır. Tüm dünyanın tasarımcıları, yeni koleksiyonlarında büyük bir kesim ile kısa boyu etek sundu. Bu mini elbiseler ve anlamsız, onların seyis ve diğer erkekler tarafından kendi tehlike sahipleri ve uzatılmış yaprakları şeklinde daha varyantları vardır.

Renkler

Mutluluk tasarımcı ayrıca kendi rengi vardır. Tasarımcılar düğün pembe, bronz, gümüş veya mavi elbise koleksiyonu sundu. Gelinlik bir sessiz renge sahip olduğunda, böyle, sarı, yeşil veya mor gibidir en sık diğer renkleri vurgular.

Straplez elbise geçmişe gitmek gerekir. Bu sezon çıplak kadın omuz veya yaka ile dekore edilecek, ilgili boncuk, kurdele veya sekme yapmak için vaat ediyor.

1Palto, pelerin, hırka, tasarımcılar gelin soğuk bir gün donmaması sağlamak için çok yakından almaya karar verdi ve sıcak elbisesinin şey üstüne atmak başardı. Ayrıca, bu madde içerir, yöntem, görüntüde bir ayrı bir elemandır. İşlemeli şeffaf boncuklar akan saten kollu, kürk pelerin ya da bolero sahip mükemmel bir seçenek ceket olabilir. Evlenmek için gidiyor ek olarak, gelin pelerin çok yararlıdır.

Yeni sezonda her şey (çok gelişmiş alt sahip, forma uyan etek) etrafında elbiseler “çan” döner olacaktır: alt kısmı kumaş olabilir toplanan korse bir tüp içinde yapılır, bel – sıyrılıyor.

Tasarımcı cevaplar

Gelecek sezon Kalın büyük çiçekler de varlığını hakkını ve her zamankinden daha var. Tasarımcılar sırt veya omuz askısı üzerinde tespit korse ile dikilebilir ipek kumaştan yapılmış çiçek, büyük, sunuldu. Ve en çiçeklenme gelin (mecazi ve kelimenin tam anlamıyla) çiçekler eteği veya bel tüm oyalamak.

Akan kumaş

Karıştırdı organze ile dekore edilmiştir dantel katmanları, şifon katmanları ve kenarları elbiseler: Her şey hareketine yönelik olmalıdır. Bu düğün moda yakında alternatif tırmanıyor ve inişlerde tepeler büyüleyici olacak bir düğün töreni için en iyi yer dikte görünebilir.

Dantel, organze, tül – tasarımcılar belli bir yumuşaklık katmanlı elbise sağlayabilir şeffaf kumaşlar onların bağımlılığı gizlemek yok. Bu havadan görüntü, açık havada düzenlenen bir düğün için mükemmel olurdu.

Asimetrik yaka

Yunan tanrıçası görüntünün eğilimi, bir çıplak omuzları olan gelinin yeni sezonda, moda, şık ve güzel görünmek istiyor kanıtlıyor. Çok şık, zarif ve güzel her zaman kalmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın