Gelinlik

Bir artı boyutu gelinlik kesim güzel bir şekil oluşturmak yardımcı olabilir değil sadece, aynı zamanda kişisel tarzı göstermek için kullanılabilir. gelinlik .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBir elbise bir kum saati figürü yanılsama yaratmak yardımcı olarak sık sık., Büyük gelinler için tavsiye edilir Korse tam etek tarzı üstleri de bir artı boyutu gelin için mükemmel olabilir, ve tam bir büstü en aza indirmek için inşa edilebilir . Yerine sıkıca tutunarak daha bir vücut hattı yağsız keser genel düzgün bir şekil oluşturmak yardımcı olabilir.

Beyaz sadece düğün günler geçmişte iyi ve birçok gelinler alternatif renkler seçerek veya geleneksel gelinlik paletler üzerine parlak renkler sıçramasına eğlenin. Cilt tonu ile iyi uyan bir renk seçimi gerçekten bir olağan ve olağanüstü gelinlik arasındaki fark yaratabilir. Yerine saf beyaz, yaşlı fildişi, şampanya, rom pembe, hatta altın düşünün. Bir parlak renkli boncuk, kurdele nakış veya ekleme de iyi özellikleri göz çizmek yardım, ya da bel vurgulamak olabilir.

Ne olursa olsun onu elbise boyutu her gelin, yönetmek, iyi ve kötü özellikleri vardır. Büyük, güzel gelinler kendi bireysel bakmak övgü bir artı boyutu gelinlik seçerek büyük özellikleri vurgulayabilirsiniz. Bir korse üst bir süs bel öne yapabilirsiniz iken Örneğin, V yaka, kol, omuz ve gövde gösterecekler. kaftan kumas .....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAmaçları en aza indirmek için, hafifçe bir karın gizlemek bellerini ya da silah örtbas etmek için güzel bir dantel bolero, dantelli ya da detaylı, göğüs boyutunu azaltmak için boning ile bir üst seçerek düşünün.

Bir artı boyutu gelinlik seçerken, en önemli husus gelin seçimi ile mutlu hissediyor olup olmadığıdır. Bir gelin yukarıdaki kategorilerden hiçbiri sığar bir stil aşık, hala onun için doğru elbise olabilir. Daha büyük bir gelin için bir elbise seçerken, modern gelin için güzel bir artı boyutu elbiseler oluşturarak birçok tasarımcı ve hatta gelinlik moda evleri ile her zamankinden daha eğlenceli olabilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın