Moda Sektörü

Bir Moda sektöründe desen ceket, eşarp, mont, ve etek için ayırt edici bir görünüm yaratır püsküllü kumaş için tedavi özel bir türüdür.2014 - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Daha nadiren, bu kullanılan döşeme genellikle süs vurgu olarak,. Genellikle gibi malzemeler kullanılır brokar ve kadife desen çok fazla öne sağlayan, kalın bir kazık var. Tekniği, 20. yüzyılın başlarında Fransa’da geliştirilen ve 1920’lerde moda tasarımı Moda sektöründe son derece popüler oldu. Yüzyılın bitiminde “kükreyen yirmili” stilleri bir canlanma bu tarzda bir ilginin artmasını sağlamıştır.

Moda sektöründe, bir tükenmişlik desenli kumaş olarak bilinir. Crafters onu “kumaş diyoruz dağlama çünkü onları oluşturmak için kullanılan tekniği, “. Yaygın ihtiva eden bir kimyasal hamur ile başlar sülfürik asit istenilen desen oluşturmak için kumaşa uygulanır. Asit arkasında kumaş destek bırakarak elyafların uzağa yer. Kumaş giysinin bütünlüğünü tehlikeye etmez asit, çıkarılması için durulanır.

Bir tükenmişlik desen yapma nispeten kolaydır, ve bazı kumaş mağazaları gerekli ekipman satmak. Bu yaralanmaları önlemek için, asit çözümleri ile çalışırken yüz, göz ve el koruması giymek için önemlidir. Ambalaj üzerinde IMG_1510Dikkatler de takip edilmeli ve asit güvenli ve sorumlu bir şekilde bertaraf edilmelidir. İdeal olarak, iş yerine kapalı bir ortamda daha açık yapılmalıdır. Zanaatkarın kendi ile emin olmadıkça Ayrıca başlamadan önce istenen tasarım dışarı çekmek için bir şablon kullanmak için yardımcı olur.

Bir giysi, bir tükenmişlik desen ile aksanlı olabilir, ya da desen öğenin istenen bir görünüm ve his bağlı olarak, tüm tekstil kapsayabilir. Cildin doğal renk yoluyla göstermek için izin, giysinin daha kalın lifler içinde bir dik bir desen olarak gösterir. Bu giysiler yönlendirildiğinde, çünkü esas kumaş ağırlığının, ağır olma eğilimindedirler asmak belirgin.

moda sektörü iş ilanları,moda evleri,moda firma,moda haftası sınıfı geçemiyor,moda ilanları,mısırlı moda evi,moda sektörü nedir,moda firmaları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın