Giyim Stilleri

Kadınlar için iş tarzı giyim

İş tarzı ile ilgili sorular gönderdi Sevgili okuyucular, sabrınız için teşekkür ederiz. Bugün “Benim için çalışmak” ve “Ben yaşamak” denge ebedi soruya ilişkin tüm konuların ele alacak ve birleştirerek stilleri kendisi.

4Nasıl benim canlı, genç, eğlenceli ve ücretsiz ruhu ile titiz, kuru iş stili birleştirmek? Nasıl ofis giysi ihtiyaçlarını ve kıyafetlerle kendini ifade ihtiyacını birleştirmek? Ne olsa, daha önemli: benim öz ya da benim görüntü? Ben içeride neyim ya, ben dışarıda ne ne değilim? Mümkün, içinden değiştirmek görünümünü değiştirmek, ve eğer öyleyse mı – tehlikeli değil mi?

Stil ve moda.  Giysi İş tarzı. Yani, sekiz saat, haftada beş gün, insan olmak ve tam zamanlı birimine dönüşmesi için ateşkes. Sizin görünüm bazı insanlar giymek ve nasıl tarak ne söyleyebilir, kişisel mesele olmaktan çıkar. Okul gibi, arkasında, ve formu – dolaba askıda olduğunu, sadece yirmi kat daha pahalı maliyeti. Gençlik coşku artık bir dövme inadına 1baş öğretmen olsun, ama bazen anlamak için durdurma: Ben kaç yaşında? ben kimim? Ben ne gibi görünüyor? nerede benim davam yok ve kendime başlar?

İş tarzı giyim

Klasik endişe etmeyin iş kıyafet reçete kıyafet karakter eşleşmiyor ve “sizin” seçilmiş tarzı değil. Işyerinde, resim – bir araç değil, bir itiraf, görsel algı yoluyla çevrenizdeki insanlara, sessiz, sessiz öneri darbe için bir yoldur. Bunu içine artacağı korkma, onu kullanın. Ne iş elbiselerini sizin kişilik son derece zayıf künye – bu normaldir ve endişelenecek bir şey yoktur. “- Gibi değil gibi” ve “karşılamak – periyodik yapmak zorunda iş ihtiyacınız ne istediğinizi ve ne değildir, böylece iş bir hobi farklı Benzer şekilde, iş elbisesi genellikle ilkesine seçmiş değil sizi rahatsız olmamalı, “maç. O senin hayatın değil, sadece bir iş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın