Kumaş – Örme kumaş,

Kumaş - Örme kumaş
Kumaş - Örme kumaş

Kumaş – Örme kumaş,

Dokuma formasıyla konuşan, pamuklu kumaşlar başka temsilcisi hakkında unutmayın. Herhangi bir malzeme Kumaş - Örme kumaşkendine özgü özellikleri vardır gibi, bağlayıcı bir küçük bir şerit benzer ve. Riba nedeniyle kumaş iyi tanımlanmış şekli tutar hangi kauçuk iplik kumaş dokuma onun elastikiyet özelliğidir. Dikiş dalgıç, özellikle boyunlu ve manşetler yanında dış giyim neden kullanıldığı Genellikle, bu. Buna ek olarak, mükemmel evcil hayvan elbise, gömlek, uyku setleri, ve daha yapmak çünkü.

Kashkorse – değişen yüz ve bir 2 x 2 ya da 3 x 3, dikişler ters – saf pamuk veya polyester (% 10’a kadar) ilave edilerek yoğun kumaş İngiliz “zamk” örme. Bu karakteristik örgü doku ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Sıcak, elastik malzemenin şeklini korur. Çocukların yılların ve yetişkin giyim, şapka öğelerin çeşitli üretti çünkü, örme yoğunluğuna bağlı. Daha pahalı doğrusal başına maliyeti, ama daha ucuz birbirine ve alt bilgi.

Kumaş - Örme kumaşKilitleme genellikle erkek, kadın ve çocuk iç çamaşırı, tişört, pijama ve gecelikler yapımında kullanılır. Çok rahat, yumuşak ve rahat nesneler.

Ayrıca, bu husus, spor sektöründe uygulama alanı bulmuştur onu çok rahat, iyi hava geçirgenliği ve nem emilimi gelen giysi çünkü.

Kumaş çocuklar için idealdir, çünkü kumaş, bayan bluz ve çocuk giysileri dikmek örme, bu tip ek olarak. Bazen kumaş giysiler için kullandı.

Biraz daha bundan bir şey giyersem Bakım kilidi önemlidir. Önemli olan – dökmez o şeyi yıkadıktan yüksek sıcaklıklardan kaçınmak için ve daha uzun rengini korudu. Bu nedenle, su tavsiye sıcaklığı 40 ° aşmayan. Buna ek olarak, yıkama ve sıkma yumuşak ve hassas olması gerekir. Ve en iyisi elle şeyler yıkamak. Bu konuyu önlemeye yardımcı olacaktır. Ama burada arabayı koparmak daha iyidir. Ancak, düşük hızlarda.

Örme kumaş, renkli ve ilginç çözümler ve seçenekler renkleri tekstil riba zengin parlak paleti başka türlü gibi. Bu nedenle çeşitliliğe kolayca belirli bir yaşam olayı için gerekli bir şey bulacaktır. Haddeleme malzeme önyüz ile çok şık giysiler görünüyor. Bu, ilk bakışta, bir küçük parçacık günlük ev veya parça dolap kadınlık ve Coquetry katacak. Göze çarpmayan bir monokrom örme yüzeyinde riba terbiye tam bir görüntü vermek ve bireysellik vurgulamak olacaktır.

Eğer yanlışlıkla aşınma, sıkma, ya da sevdiğiniz T-shirt ifade diğer kusurları tespit ederse, ve belki sadece nihayet, güncellemek, bu harika bez yararlanmak için bir bahane 1arıyor.- kesim ve ürün bez düzensiz renkli parçaları edilir. Yani iki kuş vurmak: Bugünün moda trendleri kıyafetler öncelikle, uygulama ve dışbükey parlak desenleri, ve ikincisi, görünüşte uslanmaz kusurlar bir an düzeltilecektir. Böylece, işin en sevdiğim şey miktarına bağlı olarak süslemek veya tamamen görünümünü değiştirmek için yararlı olabilir.

Kumaş – Örme Kumaşlar kullanmak için dayanıklıdır, bu, streç neredeyse hiç büzülme, dayanıklı ve eşya özel bakım gerektirmez yoktur. Sen vurgulamaktadır birkaç bilmeli: yıkadıktan sonra kıyafet bükmeden, elle veya çamaşır makinesinde kolayca üstesinden gelmek ve güneşte kurutulur en iyisidir, dışarıdan yapmak, ancak doğrudan güneş ışığından kaçının hakkıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın