Giyimin Psikolojik Etkileri

Giyim Psikolojik Etkileri

Bu gerekli olan kumaş türünü seçin ve bakarak kalitesini yargılamak kolaydır. Ama bir, giyim psikolojik etkilerini bilmelidir= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.- ki giyim psikolojik etkilerden bazıları aşağıda seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken kişiyi (yani onun giyinme tarzları ve fırsat). Uygun yapılmış kumaş seçimi.

İyi ve hassas bakmak isteyen kadınlar için kullanılabilir, böylece görünüm vermek için hafif kıvrımlar düşer ipek, şifon ve krep kumaşlar perdeler. Şifon ipek ya da naylon kumaş.

Bu tür fırça pamuk, kadife kumaşlar gibi vücut kütle eklenmesi ürünler vardır. Bunlar hantal bakmak isteyen kişi eğilimindedir----HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Onlar ışık ve vurgu vücut hatlarını yansıtan çünkü ince insanlar daha parlak ve parlak olan kumaşlar, giymeli. Mat dokular ışığı emer ama vücudun boyutunu büyütmek değil.

Temelde akşam veya gece giyilir elbiseler koyu renkler ve parlak kumaşlar gerekir.Mat ve açık renk bir gün-gün giyen için iyi gidecek. Örme ve hafif kumaşlar, spor ve gündelik giyim için idealdir.

Bir herhangi bir kısa zaman için giymek için gereken zaman ve moda giysi daha uzun süre giymek a kumaşlardan giysiler yapmak için seçmelisiniz.

Bu özellikle tarz için kumaş seçmek için bilmek de önemlidir:

Bir de duruyor ve daha fazla düşme ihtiyacı nedeniyle sert kumaştan bir çizgi etek yapmak için seçildiği aynı dairesel bir etek dikmek için kullanılamaz oysa sertlik ve daha az düşüş ve örtü ihtiyacı olan kıyafetler için sert olan kumaşlar seçmelisiniz Böyle şifon ve krep gibi malzeme.

Orada tarzı farklı silueti ve tasarımcı tasarıma uygun olacak kumaş doğru türünü seçmek için bilmeli.

Aile dokuma kumaş net ve etkisi verirse. Örme kumaş daha kolay ve rahat vermek ama vücut şekli sarılmak ve bu şifon ve ipek gibi diğer kumaş gibi asmak yok. Gerilebilir çok kolay bir giysinin tasarımı basit olmalı ve en az dolandırıcılığı sahip olması ve yeterli kolaylığı (karşılık) ile kesilmelidir sarılmak önlemek için ilave çünkü örgü kumaş dikkatli kullanım ihtiyacı vardır.

Bu rakamın düzensizliğini kapak böylece net görünüyor sert kumaş vücuda yapışmak olmaz.

Buna onlar kendini geliştirmek bir düz kumaş bazı farklı örgü vardır sanki önemi vurgu örgüleri verilen ve örgü gibi abartı kullanımını azaltmak olmalıdır ekstra abartı ile dikişli kumaş kıyafet dokunan seçmek Tasarımcı görmelisiniz kıyafeti güzellik. Giyim de üzerindeki psikolojik etkileri vardır

İnsanlar pamuk elbiseler (sağlam, temiz ve taze) gevrek olacaktır.İnsanlar şifon çok narin ve kadınsı olacak.İnsanlar ipek onurlu olacaktır.İnsanlar olacaktır. Üniformaları bir spor takımı aşınma üyelere birlik veya beraberlik hissi verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın