Giysi modası

Giysi modası

Kadınlar erkekler ve hatta çocuklar için bile çok önemli hale gelen 2014 yaz modasına sizler için göz attık. Gelin bu yaz nelerin ön planda olduğuna bir bakalım.gisiler moda ER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Çocuk giyimde kızlar için yazlık elbiselere yer verilirken çizgi film kahramanlarının oldukça sık kullanıldığı bluzlar ve şortlar oldukça fazla. Küçük el çantalarında küçüklerinde unutulmadığı bu yazda, kızlar da anneleri gibi şık ve sevimli olacaklar.

Erkek çocuklarında ise Ben 10, örümcek adam, batman gibi çizgi kahramanlarının yanında denizcilik armaları, gemiler ve deniz fenerlerinin işlendiği kıyafetler tasarlanmış. Mavi ve kırmızının bir arada çokça kullanıldığı bu sezonda erkek çocukları için oldukça eğlenceli, fakat bir o kadar da zor karar verecekleri alışverişler olacağa benziyor.

Kadınlarda ise pratik kullanıma hazır kombinlenmiş halde bulunan gömlek elbiseler raflarda yerini almış durumda. Parlak kumaşların kullanıldığı motorcu ceketlerinde ise deri görünümü yakalanmaya çalışılmış. Beyazın yerini yine diğer renklere bırakmadığı da gözlerden kaçmamakta. Beyaz kumaş bluzların askılıların kot kaprilerle kombinlendiği spor kıyafetler ise sokak modasının önde gelen tasarımlarından biri haline gelmiş. Bahçıvan pantolonlar ise şık tasarımlar arasında yine yerini alıyor.kumaş ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Erkelerde ise yine keten kumaş gömlekler ve altına karamel renklerinde pantolonların kullanıldığı günlük kıyafetler ön planda tutulmuş. Kotların üzerine içlerinde penyelerle tasarlanan gömlekler ise bu sene diğer senelere göre daha salaş tasarlanmış. İş yerlerinde giymeye uygun kumaş pantolonlar ve beyaz gömlekler ise kol düğmeleri ve kravatlarla farklı bir hale getirilmiş.

Kumaş Ayakkabılar da ise klasik modellerin yanı sıra daha kaba tarzlar ön plana çıkarılmış ve salaşlık burada da yine kendini göstermiş.  Ayak sağlığının da düşünüldüğü bu yaz bayanlar için yüksekliği daha az ve platform ayakkabılar oldukça rastlanan modeller arasında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın