Gabardin Kumaş

GABARDİN KUMAŞ

Yediden yetmişe herkesin modaya, görünüşe önem verdiği bir zamanda bütün kıyafet detaylarının daha çok önem arz etmeye başladığının sizler de farkındasınızdır. kumaş modası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPeki, şıklığın yalnızca üzerinizdeki renk uyumundan, doğru beden seçiminden veya iyi aksesuarlardan ibaret olmadığını hiç düşündünüz mü? Detay hiç şüphesiz ki giydikleri kıyafetin malzemesi ve nasıl bir malzeme kullanıldığı olmalı. Öncelik olarak ne tarz bir kıyafet istediğinize karar vermelisiniz sonra da hayatınızda hangi zaman diliminde giyeceğinizi de siz karar verirsiniz.

Gabardin kumaşlar naif görüntüsüyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. İki yüzünün de birbirinden farklı olduğu bu kumaş, bütün kıyafetlerle yumuşak bir uyum yakalıyor. Görüntüsü ve kullanımı oldukça kolay ancak diğerlerinden biraz farklı. Çözgüsü ve atkısı normalden daha sık olan bu malzeme aynı zamanda dokuma şekli ve yapısından ötürü su geçirmez ve her daim tok bir duruş sergiler. Bu ürün titiz müşteriler için daha idealdir çünkü ürün su ile yıkanmamalı, yalnızca kuru temizlik uygulanmalıdır.kumaşta moda HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gabardin türündeki malzemeleri diğer kumaşlardan ayıran bir diğer özellik ise çok daha akıcı olmasıdır. Akıcılığından dolayı sinir yapabilir ve röfleli bir yapıya sahiptir. Gramaj hesabı yapıla bilen bu kumaş, bayların takım elbiselerin de ve bayan etek tayyörlerinde kullanılmaktadır.

Şıklığı ve zarafeti yakalamanız için üretilmiş olan bu parçalar sizler için uğraşıyor ve sizin için her zaman bir adım önde tutmayı hedefliyor. Her şekilde uyumu yakalamış olacak ve en sade haliniz ile dahi mükemmeli yakalamış olacaksınız. Küçük takılar ile ya da çeşitli aksesuarlar ile tamamladığınız kıyafetlerle kendinizi toplumda göstermek için can atacaksınız. Gabardin malzemeden yapılmış bir kıyafet ya da  elbisenin sizi oldukça havalı göstereceğinden şüpheniz olmasın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın