Gömlek Kesimi Yapanlar

Gömlek Kesimi Yapanlar.  Genellikle doğal, ekru rengi vardır ve diğer kumaşlar daha az kırışıklık bilinmektedir ve Çin ipek Hem, yumuşak, hafif ve parlak vardır.

Çok yakın ilişkili, her ikisi de bir yumuşak zarif kumaş alanlar  ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu ipek birçok kişi ipek gibi tanımlamak olduğu “el” ya da bir dokunuş olduğunu renk sarp ve fildişi doğal ve ipek yumuşak ve genellikle boyalı olduğunu.  Dikişler sıkıca monte giysiler açık çekebilir. Nispeten daha kolay diker ve pimleri işaretleri görünmüyor. Bu iç çamaşırı, elbise, bluz, ve hafif ceketler için en iyisidir.

Gömlek Kesimi Yapanlar.  Sarmal biçimde tekstil malzemesi. Sonra kozalar kısmen olmuştur, lifler genişletilmiş ve yaklaşık 10 “kare oluşturan bir çerçeve ucuz kumaş üzerinde elle gerilir iplik yapmak için fiber bu formu kullanabilirsiniz. Tamamlanmamış bir başkalaşım son deri değişimi (deri değiştirme), veya başkalaşım tamamlandıktan pupalar çıktıktan sonra, bir böcek gelişimi son (yetişkin) aşamasıdır. gömleklik kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu kumaş alan olarak olgun ve kanatlı türlerde fonksiyonel kanatları olan tek aşama olarak, ergin genellikle ergenlik döneminden olarak adlandırılır çoğul hayal olduğunu ve bu genellikle tarafından kullanılan bir terimdir. Bununla birlikte da kabul edilebilir.

Gömlek Kesimi Yapanlar.  Bir desen malzemenin doğrudan dokuma edildiği özel bir imalat. bir makine ile bu ayrıntılı tasarım dokuma için bir cihaz olup arasında icat edilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın