Kot Kesimi Yapanlar

Kot Kesimi Yapanlar. Krep iplik  lanlar  pek Georgette bir grenli doku, bir dik hissediyorum, ve ince, çok kuru eli vardır. Bu daha ağırdır şifon ve ipek krep benzer, ancak yumuşak veya krep gibi parlak değildir. Georgette dayanıklıdır, ancak kolayca kırılmaların. Örtüler çok akıcı ve yumuşak dalgaların içine düşüyor. onun Kreplenmiş yüzeyi ile, bu katıksız ve güçlü ipek kumaş bluz, çapraz kesim alevlendi etek, akşam giymek, elbise ve eşarp için harika. Pin işaretleri görünmüyor, ve bir kırışık tutmaz. Dikmek oldukça zor.

Kot Kesimi Yapanlar. Sınıflandırılması ham ipek testler temelinde ipek ucuz kumaş evlerde standart yöntemlere uygun olarak gerçekleştirilir. Dikkate alınan nitelikleri, boyutu, azim, uzama, sarma düzgünlüğü  temizlik ipekböceği tohumu üretti ve satılmaktadır bir kurum bir çile bir yöntem çilesi bir ham ipek iplikten farklı, iplik kesin ve düzenli geçişleri yapar içinde.

Kot Kesimi Yapanlar. Sarılabilir yerler kangallar arasında ham kumaş alanlar ipek yumuşatmak ve daha sonra toplu bir kitle sertleştirmek için sakız neden nem, aşırı miktarda (üretim sırasında) nedeniyle varlığı veya ipek kumaş alanlar atık içinde, filamentler.kumaş çeşitleri  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

İpek ​​ham ipek yeniden sarılması ve açılması atık olarak toplanan ipek fabrikalarının veya sırasında atma ve dokuma veya içinde denir.

Kot Kesim Yapanlar. Anlamına gelen  bir kelimedir “yumuşak olarak aşağı aslen el tek çözgü iplikleri ve doldurulması iplik dokuma ipek bir düz örgü, bir el sarılır ipek biraz düzensiz yaptı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın