Gözlük Temizlik Bezi. Mikrofiber Temizlik Bezi.

Gözlük Temizlik Bezi. Mikrofiber Temizlik Bezi. Bu kumaş üreten daha az emisyon, enerji, ve diğer daha geleneksel kumaşlardan daha su kullanımını içerir, ve ya, ağartılmış almaz. Artı doğal serbest kırışmasına, bu yüzden ütüleme zaman ya da enerji harcamanıza gerek yok! HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Tüm Liyosel kumaş sürdürülebilir ahşaptan yapılmıştır Değil, olsa, bu yüzden dikkatli etiketleri kontrol edin. Ve her zamanki gibi, düşük kimyasal veya bitkisel renklendirici ile boyanmış bir ürünü bulmaya çalışın.

Gözlük Temizlik Bezi. Mikrofiber Temizlik Bezi. Soya Kumaşlar: Soya kumaş soya yağı işleme yan yapılmış ve uzun lifler yumuşak ve ipeksi hale çünkü iç çamaşırı ve sütyen için iyi bir seçenek olduğunu almaktadır. Sadece emin soya kumaş, sürdürülebilir, organik sertifikalı olun, ve çevre dostu. Ayrıca karışımı polyester ve pamuk inorganik içeren bir az-eko “soya karışımı” almıyorsanız kontrol ediniz.

Gözlük Temizlik Bezi. Mikrofiber Temizlik Bezi. Kenevir: hiçbir kimyasal büyümeye gerektirir çünkü Kenevir nihai çevre dostu kumaş olarak lanse edilmiştir. Bu da son derece çok yönlü ve güçlü, sağlam kumaşlar oluşturmak için kullanılabilir – hatta ipi – ya da yumuşak, hassas ürün (rahat pijama veya yumuşak geceliğini düşünüyorum).

Gözlük Temizlik Bezi. Mikrofiber Temizlik Bezi. Bambu hakkında benzer iddialar antibakteriyel olduğunu iddia, aynı zamanda henüz tam kimlik doğrulaması vardır ve gerçeği daha pazarlama hakkında daha fazla olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın