Döşemelik Kumaş Alınır

Döşemelik Kumaş Alınır. Malzeme aşınma ve yıpranma dayanamaz olanlar gibi de kullanılabilir bakmak ve eski çok hızlı, iyi temiz olmadığını.” O dayanıklılık standartları vardır gibi, aynı zamanda temizlenebilirliğini standartları olduğunu belirtti. Peki bu mobilya ve farklı kullanımları farklı türlerine özgü öğrenmek emin olun.döşemelik HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Döşemelik Kumaş Alınır. “Böyle yün ve pamuk gibi naylon ve polyester gibi farklı malzemelerden petrokimya gibi farklı doğal lifler, maliyetler üzerinde bir etkiye sahip her biri farklı aşınma / temizlenebilirliğin özelliklere sahip,” Sen karşı korumak için, anti-mikrobiyal özellikleri ve nem bariyerleri sahip kumaşlar seçmek istiyorum.”

Döşemelik Kumaş Alınır. Kumaşlar temizlenebilirliğini için inşa birkaç farklı yolu vardır, Morrow dedi. Sağlık için yapılan pek çok ürün, okul oturma için adapte edilebilir büyük leke itici ve nem bariyeri özelliklerine sahip. O şirket yaygın olarak kullanılan bir küçük molekül yapısı ile çalışan nano-teknolojinin bir uyarlamasını geliştirdi açıkladı. Ona daha fazla temizlenebilirliğini ve dayanıklılık veren iken, daha sonra bu sonuncunun olumlu özelliklerini değiştirmeden naylon gibi bir kumaş içine dahil edilebilir.

Döşemelik Kumaş Alınır. “En son değişikliklerden biri mobilya kumaşları daha çevre dostu hale olmasıdır dedi. “Sen Ekoloji ve performans bir arada sarılmış ediliyor, ve ekoloji konuları tasarımcı şartnamelerde daha belirgin hale gelmiştir. Çok kolay olmadığını, bu yakın çevre dostu tekstil fiyatları, eskisinden daha iyi seçimleri var.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın