Güneş Koruyucu Giysiler

Güneş Koruyucu Giysiler. Güneş koruyucu giysi olduğu kıyafetler özellikle güneş koruma gabardin kumaş fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiziçin tasarlanmış ve üretilen kumaş onun seviyesinden değerlendirilir ultraviyole (UV) koruması. Bir roman örgü yapısı ve denye (inç başına sayılmasını İplikle ilgili) güneş koruyucu özelliklerini üretebilir. Buna ek olarak, güneşten koruyucu giysilerin kullanımında kullanılan bir tekstil ve kumaşların UV UV engelleme kapasitesini artırmak için, imalat sırasında maddeler inhibe edilmesi ile önceden işleme tabi tutulabilir.

Güneş Koruyucu Giysiler. Hasara en hassas cilt tam kapsama uygun dahil tekstil kullanımı için sınırlı değil, sadece güneş koruyucu giysiler de özel tasarım parametreleri yapışabilir. Uzun kollu, tam yaka ve tam boy pantolon ve etekler, bir güneş koruyucu önlem olarak giyim için ortak stilleri vardır.

Güneş Koruyucu Giysiler. Ortak kullanımı kumaş ve tekstil sayısı bugün kendi içsel dayalı başka UV engelleme geliştirmesi gerekir fiber yapısı, yoğunluğu ve örgü ve boya özellikle koyu renk ve – bileşenleri indigo boyalar. Bu kumaşların iyi örnekler tam yüzdeleri veya karışımları içeren ağır pamuklu, keten gibi doğal liflerden veya gibi hafif sentetik cicekli kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizpolyester , naylon , spandex ve polipropilen. Doğal veya sentetik indigo boyalı denim , dimi örgüleri ve kanvas da iyi örnek. Ancak, önemli bir dezavantajı daha ağır ağırlık ve daha koyu renkli kumaşlar kaynaklanan ısı tutma olduğunu.

Güneş koruyucu giyim genellikle sıcak ve sırasında aşınmış olması gerekiyordu gibi nemli sıcaklıklar, bazı UV-bloke tekstil ve giyim havalandırmalı örgüleri, nem ile tasarlanmış olabilir fitillenmesi ve antibakteriyel soğutma ve nefes yardımcı özellikleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın