Kaşe Kumaş Fiyatları

Kaşe Kumaş Fiyatları. Bir kişi biz giyim için alışveriş seyahate giderken bir kumaş yüzeyi üzerinde kendi çalışır, ya da zaman biz dokunaklı ve giyim çalışırken, karmaşık bir çoklu-duyumsal içeren bir seçim sürecinde meşgul nerede, duygusal ve deneyim gerçekleşir. Bir bellek karıştırılır, bir duygu, his ve dernek uyandırılmış ve bir karar bir izlenim zihninde kabartmalı olur, yapılır.kaşe kumaş fiyatları HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Biz örneğin giysiler için alışveriş yaparken, bu aktivitenin patlama bina ve ‘öz’ bir gelişme tezahürü içine kendini uzanır. Kararlar ve motivasyonları izleyici veya için, tercih, kişilik, duygu ve ruh beklenen gerçeğe dayalı katılım.

Kaşe Kumaş Fiyatları.  Kumaş / doku, giyim / moda algısı ve sanal teknolojiler açısından, küçük kurulduğunu yeterince bu karmaşık ilişki ile ilgilidir. Teknoloji alemlerine içinde, yanlış yönlendirmiş olmak kolaydır. İnsan faktörler örtülü veya genelleme veya zaman ideal, tamamlayıcı bir strateji içine bulanık olabilir; bir insan merkezli sistemi yeni ve mantıksal değişkenleri birleştiren gereklidir. İçeren bir sistem tekstil ve moda, duygu, motivasyon, yaratıcılık, soyut ve mantıksız girdi (insan) dayanacaktır.

Kaşe Kumaş Fiyatları.  “İnsanlar nitel hususlar, makineleri de excel. Sonuç olarak, insanlar için, kararlar esnektir onlar nitel hem de nicel değerlendirmesini takip çünkü, özel koşullar ve bağlamı tarafından değiştirilmiş. İçin makine, kararları sayısal belirtilen nicel değerlendirmesi dayalı, tutarlı, bağlam-ücretsiz değişkenleri. Hangi tercih edilir? Ne: Biz “hem de gerekir. Yaptığımız gibi makine öğrenebilirsiniz eğer biz, hissediyorum yok gibi biz o zaman insanlar vs makineler arasındaki köprü kırılmış olabilir yapmak ve ‘yardımcısı’ olarak kendi rolü ile bağdaştırılabilir gibi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın