Güzel Giysi Modelleri

Kusurların bazıları, varsa maskeleyebilir uygun giysi onu seçiminde ayakla basma kız, çoğu. Ve bazı kızlar büyük güzellik elbise giyen, ama onlar uygun değildir ve bu nedenle kız 02uygunsuz gösteriyor. Böylece, o moda alanında uzman gitti uygunsuz durumlarda görünen farklı nesnelerin kadınların ve farklı zamanlarda ipuçları bir dizi yasakladı.

Ne vücudunuzun uygun giysiler vardır?

Bu sizin en iyi  budur !!

Örnek, uzun kız ve sıska için, sıkı ve çizilmiş tasarımlar ve dar omuzlar ve dar etek, tercihen geniş giysiler tercih uyuyor gelmez;, bu tasarımları kendisine uygun olanı her beden ekliyor onlar cepleri ve kırıntıları kemer ve hatlarda modelleri içeren uzunluğu ve tercihen giyim azaltır çünkü Dilekçede.

Uzun ve tam

Uzun ve dolu kız, bu tür orta genişletme olan pantolon veya etek seçimi gibi ve büyüklük çeşit vermek ve tercihen kullanılamaz kemerleri olabilir büyük desenleri önlemek,, onlara uygun görünüm vermek yumuşak parçaları seçmek tercih kemer beline ayrıntılarını gösterir, çünkü ve durumda Kullanılmış, bu ılımlı ve elbise rengi olmayı tercih ve yan cepler 01uzak kalmayı tercih.

İnce sığacak gibi vual, şifon ve gibidir;, bazı nesneler uygun kumaş türleri vardır onlar özellikleri ve tam vücut detaylarını vurgulamak ve dış şekli onu düşürmek ve bu nedenle tercihen kusurların organları için kullanılmaz.

3Orta gücüne sahip kadınlar için uygun ve aynı zamanda ince ve kumaşlar keten kumaşlar çizgili çapraz, onlar ince için uygun olup olmadığını planlı ve çevreler kumaşlarla onlara uygun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın