Etek Modeli Moda Etekler

Denim şeyler – favori kadın gardırop, onlar pratik ve rahat. Başka gidişli ve mükemmel bir kombinasyon – bir etek ile denim gömlek. Kovboy çizme ve saçak ile bir çanta – Günlük 01görüntü için, bir batılı / ülke tarzı elbise bir kolye ekleyin. Daha iyi, denim ile birleştirmek etek daha deri ceket, kadınsı ve havadar, olduğu gibi.

Rahat günlük

Kazak + etek – bu, basit, rahat, sıcak, güzel ve çok şık olduğunu. Ne jersey itibaren seçtiğiniz (hacimli, kısa, uzun, ve – bir doku), bir bütün olarak görüntünün ruh bağlıdır. Bir rafine şık, büyük örme – kadınlık görüntü için – “Dışarıda” yumuşak Angora tarzında bir görüntü oluşturmak için.

Yoğun kaba örme kazak Kontrast ve hafif etek zarif ve dokunaklı bir şekilde oluşturur. Rahat bir kazak hava etek ile uyumludur. Kazak ayrıca deri etek ile harika görünüyor.

Kadınsı görüntü

03Etek artı hırka – klasik bir kombinasyon, sağduyulu ve çok yönlü. Hırka üç boyutlu, yakın uydurma, uzun, kısa olabilir. Bu ya bir kemer olmadan takılabilir, bir gömlek, bluz veya bir damga veya giyim ayrı bir madde olarak giyilen bitti giyebilir. Sen klasikten için, hemen hemen her etek seçebilirsiniz hırka.

Moda Hikayesi

Vest – bir etek ile birlikte harika görünüyor giyim başka güncel bir parça. Burada ve şık katmanlama ve çeşitli seçenekleri ve önemsiz rahatlık ve sıcaklık. Denim, kürk, örme, sıkı 02şişirilmiş spor – her zevke ve her stil için bir yelek seçebilirsiniz.

Özel zarafet ve gizemi uygun ve pratik giyim olduğunu. Orada yeterli ısı değil, ama kış giyim çok sıcak olduğunda İlkbaharda, burun rüzgardan mükemmel koruma sağlar. Çok kadınsı Cape etek karışımı ile bakar. Uzun eldiven ve şapka mükemmel bu görüntüyü tamamlıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın