Havlu Kenarı Örnekleri

Banyo havlusu kumaş ya pamuk ya da Pamuk ve parçaları dokuma polyester banyodan sonra vücut üzerinde nemi emer için kullanılır. Banyo havlusu, genellikle yüz 3havlusu ve yıkama ile bir dizi satılan bezler ve her zaman üç havlu büyük bulunmaktadır. Banyo havlusu, genellikle yumuşak ve emici ve böylece vücuttan su fitil için kullanılan bir döngü ya da kazık dokunur. Armürlü tezgahlarda denilen özel tezgahlarda bu pamuk yığını yapmak için kullanılır.

Banyo havlusu genellikle tek renk ama makine-dikili ile dekore edilebilir nakış çizgili basılmış fantezi jakar desen (önceden belirlenmiş bir bilgisayar programı tahrik tasarımlar) ya da dokuma,. Havlu çok suya maruz kalan ve diğer tekstil daha sık sıcak su yıkama ayarları üzerinde yıkanır yana, baskılı havlu kendi desen çok uzun muhafaza olmayabilir. Çoğu 6havlu iki sahip kenarlıklı kenarları boyunca kenarları veya bitmiş dokuma kenarları ve üst ve alt kısmında sarılıyor (kesilmiş ve aşağı dikilir) vardır. Bazı havlu üreticileri dağıtım için onları, havlu örgü onları boya, kesim ve hems dikmek, ve hazır havlu için kullanılan iplik üretmek. Diğerleri zaten diğer toptancılardan bükülmüş iplik satın ve sadece havluyu örgü.

5Tekstil sanayi mekanize zaman erken ondokuzuncu yüzyıla kadar, banyo havlu satın almak veya oluşturmak için zaman alıcı nispeten pahalı olabilir. Bu hijyenik çarşafları ortalama için ne kadar önemli bir soru var kişinin-sonra bugün olduğu gibi tüm banyo 200 yıl önce yaklaşık olarak evrensel popüler 4değildi! Hayatta en dokuz dokuzuncu yüzyıl havlu gerçekten, havlu, muhtemelen arkasında veya lavabo üstünde kullanılan, bir, iç tesisat gün önce su ile lavabo ve sürahi düzenlenen mobilya parçası.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın