Masa Örtüleri

Keten ürünleri masa örtüleri, peçeteler, çatal cihazları, masaüstü setleri, çarşaf dahil,- fiyat listesinde bu ürünlerin tamamı geniş jakarlı kumaşlar yer 3almaktadır. Buna ek olarak, parça mal havlu, mendil (onlar dar jakarlı ve armürlü kumaş grubuna ait fiyat listesi, tenteler ve pürüzsüz havlu grubu) ve çanta (liste fiyatı sanatçı çantalar).

Masa örtüler (kendi aralık kumaş yelpazesi daha geniştir) geniş bir yelpazede mevcuttur. Sert, yarı-beyaz, renk – Onlar yemek ve beyaz çay ayrılabilir.

Beyaz masa örtüsü şam, esas olarak, çünkü keten iplik, çözgü pamuk ipliği ile beyaz masa örtüsü üretmek küçük bir miktarda üretmek.

Beyaz masa örtüleri ajur ile edilebilir kenarları kırpın.

135X135 cm 280HYU00 tür bezler miktarı. üretmek kare ve dikdörtgen masa örtüsü şekli. Bazı türler bir sınır ile boyanmaktadır.

2Krep kökenli – Yarı beyaz masa örtüleri, çözgü ve atkı ve ipek keten kumaştan az miktarda yapılır.

Yarı-beyaz masa örtüleri renkli, renkli sınır veya basılı desen kenar p olabilir 150×150 150X170 ve görmek boyutları.

Şiddetli masa örtüleri ve keten, (pamuk ve viskon elyaf iplik) yarım keten olabilir şu örgüleri ile: şam, jakarlı (kombine (gözleme kumaş). Onlar bir sınır olmadan üretilen ve bir sınır, parça, damalı, paketlenmiş, saçak ile renkli. 135×135 ve 150X225 cm boyutları.

1Renkli masa örtüsü, farklı parlaklık ve iplik boyalı çeşitli renklerde ipliklerin kullanımı ile renkli desen vardır. Bu masa örtüsü geniş bir yelpazede mevcuttur. Onlar keten ve (pamuk ve viskon elyaf iplik) yarım keten olabilir. Onların üretmek jakar, düz örgü ve.

Masa örtüleri, ajur kenar  edilir. 135 Boyutları 170X280 cm 135H için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın