Havlu Kumaş Bebek Bezi

 

Pamuk, özellikle havlu bez çocuk bezi, yeniden bez bebek bezleri kullanılan kumaş en sık görülen tipidir. Havlu kumaşlar İlmekli kumaş ayrıca bornoz ve havlu sıradan kullanılan bu yani.havlu kumaşlar ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu yumuşak ve onların hassas ciltler için mükemmel, aynı zamanda bebekler ve yeni doğanlar için çok rahat olduğundan Pamuk yaygın olarak kullanılır.

Havlu kumaşlar pamuk sık  yıkayın gibi kaba olma eğilimindedir. Her yıkamadan sonra Havlu kumaş yumuşatıcı kullanılması önemlidir. Ne kaba özellikle idrar ile ıslak, o bebeğin cildi aşındırdığından. Sen pamuk ekin gübre büyük miktarda gerektirir ve çok, sulama çok ihtiyacı gibi su kaynakları üzerinde yüksek talepleri yerleştirir ama akılda tutmak gerekir. Eğer gerçekten pamuktan yapılmış Havlu kumaş  bez bebek bezi kullanmayı tercih ederseniz, organik pamuk yapılmış olanlar için gidin. Organik pamuklar onlara kimyasal spreyler daha az riskleri var; aynı zamanda ağartıcı kullanılmadan üretilir.

Bambu

havlu ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPamuk karşılaştırıldığında, bambu da, daha sürdürülebilir ve çevre dostu. Ayrıca, yaygın olarak emicilik ve yumuşaklık nedeniyle kumaş bebek bezleri olarak kullanılır. Özellikle sıcak aylarda, rahat ve serin bebekleri tutar. Bambu ekin hızla büyür ve pamuğa göre daha az bakım gerektirir. Bambu tarlaları da toprak erozyonlar ve bambular önlemeye yardımcı Büyüdükçe yeşil gazları eğilimindedir. Eğer bambudan yapılmış yüzde 100 bez bebek bezi bulamazsanız, iyi bir alternatif bambu polar olduğunu. Bu pürüzsüz, yumuşak ve kabarık. Bu nedenle, bunun içinde daha az kimyasal madde olan, aynı zamanda pamuklu kumaş bebek bezleri daha emici olan ve hata spreyler dayanıklıdır.

Kenara pamuk ve bambu, kenevir faydalanmak bez çocuk bezi de popülerlik kazanmaktadır. Kenara yumuşak kıvamlı, aynı zamanda emici ve sert giyiyor. Ana dezavantajı yavaş kurur yetenekleridir. Kenevir yapılmış bezleri iyi yalıtımı var. T hey soğuk aylarında sıcak olması ve sıcak havalarda serin olabilir.

havlu kumaş üreticileri,havlu kumaşlar,havlu kumaş imalatı,havlu bornoz,interlok kumaş,havlu kumaş imalatçıları,havlu kumaş özellikleri,havlu kumaş firmaları, prima bebek bezi,evy baby,canbebe bebek bezi,huggies bebek bezi,en iyi bebek bezi,ucuz bebek bezi,bebek bezi değiştirme oyunları,prima bebek bezi kampanya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın