Örgü Kumaş Penye

 

Bir tasarımcının amaçlanan göstergesi ulaşmada kişisel örgü teknikleri sayesinde büsbütün rahatsız pratikte imkansız değilse olabilir örme kumaş ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiztalimatlarında belirtilen çok iplik kullanarak bile. Bazı Örgü kendilerini desen okunduğu sıkı göstergesi uygun bir aran-kilo iplik sıkıştırmak amacıyla minik, minik iğne aşağı bırakarak bulabilirsiniz. Onların dikiş göstergesi sağ para olduğunu çünkü Diğerleri saçlarını gözyaşı, ancak satır göstergesi maç olsun asla. Mastar hayal kırıklığı, acı, ve bir odanın iğneler atma ile eş anlamlı olabilir.

Zaman tavsiyem desen boyutlandırma oynamak isteyen bir örgü sunulmaktadır: “sadece daha büyük / daha küçük yapmak için sıkı / gevşek göstergesi de onu örme.” Veya hissetmek – – beklendiği gibi bir örme kumaş göstergesi değiştirerek tamamlanan parçanın boyutunu değiştirecek doğru olsa da, bu her zaman uyacak bitmiş bir giysiyi alırsınız anlamına gelmez. Bazı insanlar “sıkı”  ve artan veya karışık inç başına dikiş azalma arasındaki ilişki olsun.orgü kumaşlar ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Diğerleri bu ölçü tüm iplik sübstitü eden cevap varsayalım: Eğer maç, tamam olmalıdır. Ve daha büyük bir ölçü (inç başına daha az dikiş) her zaman örme kolay anlamına gelmez. Ölçer sinir bozucu bir kavram olabilir, ama o da yanlış anlaşılıyor.

Muhtemelen fark ettik ve tabii ki, örme dikiş kare değildir. Sağ tarafında bakıldığında, stok kumaş alanlar onlar uzun boylu daha uzun olan dikdörtgenler bir dizi için soyutlanmış olabilir. Bu dört dikiş ve dört satır ekleyerek bir parça genişlik veya uzunlukta aynı miktarda eklemek anlamına gelir.

Örme bazı durumlar vardır gelmez kabaca kare haline gelmek. Için giyildiğinde örme kumaş dikey olarak uzatmak olabilir: Bu dikiş genişliğini sıkıştırır veya satır uzunluğu, ya telli tekniklerinin kullanımını uzatır, ya da hatta ipliğin kendi doğası olabilir ya bir dikiş desen seçim olabilir tek bir satır uzunluğu, tek dikiş genişliğine eşit olan bir nokta. Ama bu dikiş kare değildir örme genel kuralın istisnaları vardır.

örgü kumaş çeşitleri,örgü kumaş boyama,örgü kumaş analizi,sektör örgü kumaş ve konfeksiyonu sanayi,örgü kumaş sanayi,örgü bayan,örgü cüzdan,örme kumaş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın