Hazır Giyim Konfeksiyon Tekstil

Her yerde olması değil, pahalıdır ve bir tipik bir eko gibi o görünüyor: Üç önyargı adil ticaret ve fuar üretilen moda karşı orada olduğunu.

4Adil moda indirimcisi yapılan tekstil daha fazla maliyeti olmasına rağmen. Bir fiyat farkı geleneksel ticareti ve mutlaka orada değil modayı imal etmek. Örneğin, moda, test adil üretim koşullarında doğar markası Giyim, bir kapüşonlu için ödeme yaparsınız. Geleneksel üretim karşılaştırılabilir bir kazak şu anda 35 ile 50 avro arasında maliyeti.

EKRAN

Tabii kırsal daha adil moda büyük şehirlerde daha fazla dükkan ve etiketler de vardır. Ama daha küçük kasabalarda, aralık sürekli genişlemektedir. Buna ek olarak, çoğunlukla online en iyi fırsatları vardır, bu yüzden Internet’e erişmek isteyenler ve uygun bir ödeme sistemi için vardır.

3Renkli kravat boyalı pamuk eşarp, mor harem pantolon klişe ve F artık zaten bir gerçektir. baskı olmadan ve düz, – fuarın repertuar giyim en yaygın parça moda pamuk T-shirt olduğunu. Bir moda klasik böylece herkesin dolap bulunmaktadır. T-shirt, sweatshirt, ter pantolon, tayt, hatta basit koşu ayakkabıları: Fuar moda artık tipik tam kapsamlı kapsar.

Böyle olarak moda ilginç etiketlerdir. Her ikisi de Berlin’de bulunan ve Londra’da tasarlanmış eğlence aşınma sunuyoruz. Koleksiyonları kendi moda kesik ve ince uyum ile karakterizedir. Böyle Kadın Benekli Kollu T-Shirt Bireysel toplama parçaları gibi iyi Fransız tasarımcı cari yaz koleksiyonu kaynaklı olabilir. Kıta Giyim ve pamuk sertifikalı -(yani biyo-liflerin en az yüzde 70’ini içeren pamuk) ve sosyal güvenli üretmek kullanın – orada zorla ya da çocuk işçiliği, hiçbir aşırı çalışma saatleri yerine, yaşayan ücret ve kalıcı iş sözleşmeleri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın