Lif Modelleri Lif Örneği

Lif Modelleri Lif Örneği. Orada uzun döngüler (örneğin tüylü) ile kocam temizleyiciler ben bir kaç yıl önce kanca bağladılar. O zamandan beri bazı “meta” şeklinde kaybetti ve 003söylemeliyim ki, ben, teknoloji ona yeni bir yapmaya karar verdi ve aynı zamanda ve sizinle paylaşmak.

Ne örgü lif

Bu durumda en zor şey – uygun bir iş parçacığı bulmak için. Orada, diyorlar,  adı “hostes-dikişçi” (ya da bir şey benzer) altında böyle bir iplik. Ve ucuz-ve büyük sünger örme … Ama ben tüm interneti dönüm hala son kez değilim, sadece bölgesinde bir yerde onu bulmak (ya da onu) için. Bunu satın alabilirsiniz, ancak sevkiyat oldukça pahalı olur. Basitçe piyasada bir lif kabağı büyükanneleri satın.

Lif Modelleri Lif Örneği. Ama satın almak için ilginç değil, ben kendisini ilişkilendirmek istiyorum. Hatta iplik çekme nerede konuyla ilgili, bir anlamda, büyükanneleri onları denedim. Kim onlar uzaktan onları getirmek gerçeği ile kim  olarak sessizdir.

Polipropilen iplik (sicim) – ve bu durumda sadece bir çıkış yolu var. Ama burada pusu. Satışta burada böyle harika renkli sicim dolu:

Lif Modelleri Lif Örneği. Ama oldukça uygun bizim amacımız için çok kalın. Bir kuyudan elde edilen yün, bir fil veya gergedan cilt yıkamak. Ben örme çalıştım, inan bana. Sıkı temizleyiciler sadece kalın tel olacak.

1Lif Modelleri Lif Örneği. Birincisi, daha ince olduğunu, ikincisi, sıkı bir hat içine bükülmüş değil, ve çok daha uygun bir örgü Keseler olan ince şerit gibi. Maalesef, tek renk beyaz … Ama beyaz sünger hiç yoktan iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın