Hazır Giyim Modelleri

Ürün Formu ve hacmi tarama düzleminin bir katı form olup çizim, hesaplama tasarım doğruluğunu bağlıdır. Tasarım çizim moda bir giysi tasarımında verilen zaman 2biçimlendirici ilkeleri (kullanım dart, kabartmalar) de yansıtmak ve daha yaratıcı çalışma için makul bir başlangıç ​​materyali olarak hizmet etmelidir.

Yeni ürün moda rakamlar parçaların oranı ve ürünün bileşiminde bütün orantılı orantılı katı yapıya, sahip çekici özellikleri vurgulayarak, uyumlu bir form var, adamın görüntüsü ile uyumlu olmalıdır.

Ancak, şekil görsel algı yasalarına uygun olarak kesme ve orantılı kararlar moda trendleri optik değiştirilmiş teknikleri ile görülebilir. Yapıcı ve dekoratif çizgiler Oransal tahsisi 1görsel yanılsamalar gücünü belirleyen ve bu ürünün giyim moda trendleri uygundur.

Ortak bir elde etmek için, yani, stil birliğini korumak için önemli ilginç yeni çözümler giyim yaratılışında modern bir ürün yaratmak için tüm sanatsal yöntem ve teknikleri KAYNAKLANAN. Tarzı Birlik – bu ürün amacı, yönü, moda silueti ve şekil, figür oranlarına uygundur. Yapı ve desen kumaşlar uyum ve ürünün tarzını ifade etmek için önemli bir araçtır. Tarzı Birlik üründe sınırlı kullanımı tasarım detayları işlevselliği net bir tanımı katkıda bulunur. Her ek madde, ürün tasarımı rastgele satır kendi saygınlığını azaltır.

Giysi 1. Yapısal modelleme

Yapısal modelleme  onun modeli özelliklerini (şekil, kesme, yüzey niteliği, bölünme çizgileri, vb) değiştirmek için, ürünün özgün tasarım bir değişiklik. KM çizim IR doğrudan özgün tasarım  veya şablonlar parçaları ile çalışan, gerçekleştirmek.

3Özgün tasarım modifikasyonları (değişiklikleri) Türleri:

1)      ürünün şeklini değiştirmeden;

2)      destek bölümleri şeklinde hacim değişikliği olmadan siluet deseni değiştirilmesi;

3)      Toplu halde toplam değiştireceğim;

4)      değişim kollu kesti;

5)      yeni elbiseler perdeler ile karmaşık formlar () ve hibrit yapıları (örneğin tulum) alıyorum.

CM ile elde edilen yeni modelin tasarımı, insan figürünü uygun kaliteli ürünler sunmak gerekir. Saygı ederken başarılır CM temel ilkeleri:

–        Yüksek kalitede kanıtlanmış özgün tasarım kullanımı;

–        değişken ve bölünme yeni hatlar üzerinde bitişik parçalar arasında montaj bağlantıları tasarrufu;

–        koruma veya tasarım özelliklerinin dengesi makul bir değişiklik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın