Kumaş Çantalar

Kumaştan parlak yaz çanta – plaj sezonu olması gerekir. Yaz sıcağında Tekstil çanta deri karşıtları üzerinde avantajlara sahiptir: makinede yıkanabilir, çabuk kurur ve doku ile 1temas, cildiniz ter değil. Buna ek olarak, yerine bir pahalı deri çanta satın alma kumaştan yapılmış bir kaç ucuz yaz çanta satın alınabilir. Ve kıyafeti ve ruh bağlı değiştirmek.

Sadece birkaç saat size özel modelin metresi olacak – senin aksesuar benzersiz oldu, biz elinizle bir yaz çanta dikmek için tavsiye ederiz. Kumaş seçimi sadece çanta görünümünü değil bağlıdır, ama aynı zamanda dayanıklılığı unutmayın.

Yaz çanta için doğru kumaş seçmek için nasıl

Renk. Yaz parlak renkler ve aksesuarlar ile gardırop doldurabilirsiniz – bir istisna değildir. Çanta çok basit desen ise, büyük bir rakam ile parlak kumaşlar için bakmak. Küçük bir rakam iyi kendinden renkli malzemelerle kumaşlar. Zarif görünüm çanta pastel renkler.

3Kompozisyon. – Veya karışık malzemeler keten, pamuk, telis, jüt: doğal kumaşlar tercih ver. Sentetik liflerin küçük ilavesi torba daha az buruşur. Çok renkli keten ve pamuklu kumaşlar, bazı solabilir – plaja gezileri için çanta kullanmak veya diğer dokulardan malzemeyi birleştirmek planlıyorsanız, boyanın kararlılığını kontrol ediniz. Plaj çantaları da lamine pamuk, vinil, naylon veya diğer çabuk kuruyan malzeme uygun için.

2Bu bölümde sunar bez yapılmış çanta spor ve rahat çanta Bölüm,: Bu tür markalar üreticileri. Farklı mevsimlerde için çantalar: Kış ceket veya ceket, pamuk yaz plaj çantaları altında dolgu polyester çanta kapitone.

Kumaştan kadın çanta başlıca avantajları nelerdir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın