Hazır Masa Örtüleri

Tüm dekorasyon düğün için gerekli olan, bir festival tablo için önemli bir etkisi masa örtüsü vardır. Eğer masa süslemeleri istediğiniz nasıl, ziyaretçiler düğün genel ruh halini 5nasıl algıladıkları üzerinde büyük bir etki yapabilir. Konuklar kutlama sırasında masada zamanlarının çoğunu harcamak beri, masa mükemmel bakmak gerekir.

İlk olarak, bir konu oluşturun. Takı ve aksesuarlar kutlama temasını belirledikten sonra seçilmelidir. Bu renk ve doku içerir. Sen ifade etmek istediğini net bir fikir olmalıdır.

4Masa örtüsü gereken tabloları belirlemek de onların boyutu sadece masa örtüsü doğru miktarını belirlemek mümkün olmayacaktır Yani, ancak. Farklı boyutlarda tablolar varsa, sizin ölçümler almak ve bir masa örtüsü seçerken ölçümleri kullanmanız gerekecektir.

3Herhangi bir tatil tablo hafife almayın. Düğün yer aldığı kurum, tablonun dekorasyon dikkat etmezseniz, en azından, sırayla diğerlerinden ayırt etmek, bir masa örtüsü gerekir.

Bir masa örtüsü olduğunda Masa hediyeler de iyi görünüyor. Bu tablolar aynı olması gerekmez, ancak kumaş, en azından, tatil genel temasını tamamlamalıdır.

Bir renk masa örtüsü seçin. Tüm düğün renk teması bağlıdır. Sen hesaba da kullanılabilir ek tonları ve renkleri almak gerekir. Basitçe ifade nikah masasına olmayı nasıl 2tanımlar. Eklemek istediğiniz daha fazla renk, daha güçlü masa örtüsü olmalıdır. Örneğin, bordo, mavi ya da koyu yeşil masa örtüsünü seçebilirsiniz. Bir daha doğal bir atmosfer için, beyaz, bej veya krem rengi seçebilirsiniz.

Dekorasyon için bir bez kullanın, ama çok gayretli değil. Renk, doku seçimi ve boyut bez gerçeğini dikkate almak gerektiğinde – bu sadece bir yardımcı değil, ana unsurdur. Zıtlıklar basit, bu nedenle bu kolay almaya çalışmalısınız. .

Çok çekici ve zengin desen kaçının. Bu modeller, diğer dekoratif elemanları ile karışmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın